Wyświetlanie 1–12 z 34 wyników

Hi-Tech – Stimerex Hardcore 90 kaps

Original price was: 189,00 zł.Current price is: 169,00 zł.

Hi-Tech- Lipodrene 100 kaps

Original price was: 189,00 zł.Current price is: 169,00 zł.

HI-TECH – Lipodrene XTREME 90 kaps

Original price was: 199,00 zł.Current price is: 159,00 zł.

HI-TECH – HYDROXYELITE 90 kaps

Original price was: 189,00 zł.Current price is: 169,00 zł.

Termogeniki to popularne suplementy diety, które wspomagają proces spalania tłuszczu. Bardzo często nazywa się je zamiennie określeniem fat burnerów - i jak sama nazwa głosi - mają one za zadanie niwelować tkankę tłuszczową, wspierając tym samym utratę kilogramów, spalanie kalorii i budowanie tkanki mięśniowej. Stosuje się je zazwyczaj jako wsparcie treningów, nastawionych na spalanie tkanki tłuszczowej - m.in., aby zwiększyć osiągane efekty, zmobilizować się do dalszych aktywności fizycznej, poprawić wydajność organizmu. Zawarte w nich substancje termiczne przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej, wywołując tzw. termogenezę. To dzięki niej organizm stara się utrzymać jednolitą temperaturę ciała, która podnosi się na skutek zażywanych suplementów diety. Organizm, który próbuje się ochłodzić i doprowadzić do stałej temperatury ciała, zaczyna się pocić, na skutek czego przyśpiesza metabolizm i pozbywa się nadmiaru wody. Termogeniki to związki roślinne, które stymulują spalanie tkanki tłuszczowej. Pod wpływem przyjmowania odpowiednich stężeń (np. w postaci suplementów) w organizmie zachodzą procesy metaboliczne, które swoją formułą przypominają intensywne ćwiczenia na sali treningowej. W GymSanctuary przygotowaliśmy dla Was szereg skutecznych środków do spalania tkanki tłuszczowej. Dzięki nim wniesiesz swój trening na wyższy poziom, osiągając spektakularne efekty.

Termogeniki w diecie

Termogeniki to naturalne związki chemiczne, które znajdziemy w żywności i codziennej diecie. Dzięki nim przyśpieszysz przemianę materii i podniesiesz temperaturę komórek, co z kolei poprawi Twój metabolizm i pozwoli Ci na szybsze spalanie tłuszczu. Dodatkowo, dzięki nim, wesprzesz pracę układu pokarmowego i rozszerzysz naczynia krwionośne, usprawniając układ krążenia. Termogeniki wykazują także działanie pobudzające, sprawiają uczucie sytości oraz biorą udział w tworzeniu procesów lipolizy. Te ostatnie polegają na enzymatycznym rozkładzie trójglicerydów w tkance tłuszczowej, który prowadzi do powstania kwasów tłuszczowych i glicerolu. Dotychczasowe badania wskazały, że regularne spożywanie naturalnych termogeników (oczywiście na bazie zdrowej diety) może przyśpieszyć metabolizm o nawet 20%. Z tego też względu warto włączyć je do codziennej diety, wspierając podejmowane aktywności na siłowni i wspomagając proces odchudzania. Naturalne spalacze tłuszczu to m.in. kofeina, ostre przyprawy i zielona herbata, która jest silnym przeciwutleniaczem.

Termogeniki na odchudzanie - z efedryną i inne

Termogenik z efedryną uznawany jest za jeden z najskuteczniejszych i najefektywniejszych środków. Badania wskazały, że stosowanie nawet niewielkich ilości suplementów tego typu może zwiększyć wydatek energetyczny o 10%, co w dłuższej perspektywie czasu, owocuje w niezwykłe efekty. Ich stosowanie owiane jest skrajnymi opiniami, dlatego też na rynku znajdziemy wiele innych, skutecznych termogeników. Równie popularny jest ten z dodatkiem DMAA (metyloheksanamina) i DMHA (2-aminoisoheptane). Suplementy te mają właściwości przeciwzapalne i pobudzające, wspomagając przy tym koncentrację i procesy poznawcze. Spożywanie ich przed treningiem pozwoli Ci zwiększać wydajność i siłę, co z kolei ułatwia budowanie i kształtowanie mięśni. Jak pokazują badania - substancje termogeniczne zmniejszają także uczucie bólu, niwelując nieprzyjemne uczucie zakwasów. Efekty ich zażywana zauważalny są już po pierwszych dawkach. Termogenik na odchudzanie to także gwarancja lepszego samopoczucia i wzmocnienia wewnętrznej motywacji – tak ważnej do dalszej walki o lepszą sylwetkę. To dzięki nim poradzisz sobie ze stresem oksydacyjnym. Co więcej, nawet jedna tabletka dziennie poprawia koncentrację, skutecznie hamuje apetyt, a pożądanym "efektem ubocznym" jest przyspieszenie metabolizmu, dzięki któremu szybciej zgubisz nadprogramowe kilogramy.

Naturalne termogeniki

Naturalne spalacze tłuszczu - termogeniki to doskonała alternatywa dla początkujących miłośników sportu. Jeśli więc nie masz doświadczenia, borykasz się z licznymi schorzeniami, szukasz swoich pierwszych spalaczy tłuszczu - to właśnie ta grupa produktów może odpowiedzieć na potrzeby Twojego organizmu. Tak oto naturalne termogeniki to między innymi: Garcinia Cambogia - czyli roślina, występująca w południowo-wschodniej Azji. Jej stosowanie dostarcza kwasu hydroksycytrynowego HCA, który wyróżnia się pobudzającymi właściwościami. Kwas hydroksycytrynowy podnosi termogenezę, przyspiesza metabolizm i stabilizuje poziom cukru. Ponadto wspiera ośrodek głodu i sytości, kontrolując łaknienie i ułatwiając wdrażanie zbilansowanej diety. Dotychczasowe badania wskazują, że oprócz likwidowania zmagazynowanej tkanki tłuszczowej, HCA zmniejsza poziom cholesterolu i trójglicerydów. Guarana i kofeina - najpopularniejsze środki pobudzające, które przyśpieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Podobnie jak inne produkty - wspierają efekt termogeniczny, podnosząc temperaturę ciała. Mieszanka ta przy okazji zmniejsza apetyt i wspiera w procesje regulacji masy ciała. L-karnityna - czyli naturalna substancja znajdująca się w mięśniach. Dostarczamy ją zarówno w postaci pożywienia (np. mleka), jak i za pośrednictwem suplementów, które dają poczucie sytości i przyczyniają się zmniejszania masy ciała. L-karnityna usprawnia również transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie następnie przekształcana jest w energię. To dzięki niej chętniej wykonujesz nowe ćwiczenia, które przyspieszają metabolizm i "podkręcają" tempo przemiany materii.

Wybór naturalnych termogeników w GymSanctuary.pl

W GymSanctuary przygotowaliśmy szereg produktów dla miłośników sportu. Wśród nich znajdziesz m.in. naturalne termogeniki, który pozwoli Ci spalić tkankę tłuszczową w sposób efektywny i całkowicie bezpieczny. Prezentowane przez nas produkty przetestowaliśmy na własnej skórze, dlatego jesteśmy pewni ich skuteczności. Jeśli nie wiesz, jakie termogeniki wprowadzić do swojej codziennej suplementacji - napisz do nas. Pomożemy Ci i wesprzemy Twoje dotychczasowe zmagania z nadmierną tkanką tłuszczową.

Aby uzyskać lepsze efekty, można stosować również inne suplementy diety, między innymi odżywkę białkową, która ułatwi spożywanie odpowiedniej ilości tego makroskładnika.