Wyświetlanie 1–12 z 71 wyników

Przedtreningówki to szeroka grupa produktów, które zażywa się bezpośrednio przed aktywnością fizyczną. Ich głównym zadaniem jest pobudzać ciało do wysiłku, dostarczając energii i siły – zarówno pod kątem fizycznym, jak i poznawczym. Dzieje się tak dzięki substancjom stymulującym oraz mieszance składników, takich jak np. kofeina, kreatyna, beta-alanina, aminokwasy i środki tlenku azotu.

Stosowanie suplementów pobudzających

Stosuje się je zazwyczaj początku swojej sportowej przygody – tj. gdy kształtujesz swoją motywację i nawyki.  Popularne przedtreningówki pobudzające służą również do podtrzymywania motywacji, dostarczając nowych bodźców do spalania tkanki tłuszczowej. Doskonale sprawdzą się, gdy budujesz masę mięśniową i chcesz osiągnąć jak najlepsze efekty.  W Gym Sanctuary oferujemy wyłącznie bezpieczne, efektywne i sprawdzone przedtreningówki pobudzające. Dzięki nim osiągniesz jeszcze lepsze efekty sportowe, potrzymasz motywację i błyskawicznie zobaczysz pierwsze efekty wylewanego na treningu potu.

Skład przedtreningówek pobudzających

Przedtreningówki energetyzujące zwiększają siłę i wytrzymałość fizyczną, pobudzając organizm do wzmożonego i częstszego wysiłku. Niwelują przy tym oznaki zmęczenia, dzięki czemu miłośnicy sportu mogą wykonywać ćwiczenia częściej i dłużej. Dzięki stymulantom zyskasz siłę na ćwiczenia - nawet po męczącym dniu lub przy spadku motywacji. W ich składzie znajdziesz m.in.:

  • Beta-alaninę – substancję, która zmniejsza zmęczenie fizyczne, podnoszą wydolność organizmu.
  • Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy – uzupełniony o synefrynę, czyli składnik o działaniu podobnym do efedryny (ale jest zdecydowanie bezpieczniejszy!).
  • Witaminy z grupy B – cenne składniki, które redukują uczucie zmęczenia i poprawiają koncentrację.
  • Guaranę – ekstrakt roślinny o pochodzeniu naturalnym i o działaniu pobudzającym.

Przedtreningówki pobudzające to rodzaj suplementów diety, dlatego też uchodzą za bezpieczną formę uzupełniania codziennego menu. Zawarte w nich pobudzające składniki, takie jak np. kofeina, niosą za sobą skutki głównie rozgrzewające, pobudzające krążenie, dodające energii przez nawet 12 godzin od spożycia. Warto więc zażywać je bezpośrednio przed treningiem. Przetestowaliśmy na własnej skórze większość dostępnych przedtreningówek energetyzujących, aby zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość i efektywność. Przemyślany i bezpieczny skład gwarantuje owocną pracę na sali treningowej oraz mnóstwo energii, którą przełożyć można na kolejne serie ćwiczeń i jeszcze lepsze wyniki.

Nasza oferta obejmuje również wiele innych produktów przydatnych osobom uprawiającym sport- między innymi aminokwasy.