Wyświetlanie 1–12 z 100 wyników

Znasz powiedzenie “jesteś tym, co jesz”? My chcemy, abyś był pełen witalności, siły, energii, motywacji do ćwiczeń i powera do pokonywania swoich słabości. Dlatego też w bogatej ofercie suplementów i środków od Gym Sanctuary znajdziesz także dedykowane suplementy prozdrowotne. Ich głównym celem - jak sama nazwa wskazuje - jest dbanie o Twoje zdrowie i samopoczucie, uzupełniając niedobory, które często wynikają z niewłaściwej diety lub problemów na tle układu pokarmowego.

Suplementy prozdrowotne w ofecie Gym Sanctuary

Przygotowane przez nas suplementy prozdrowotne dostarczają najważniejszych witamin i minerałów. Wśród nich znajdziesz więc m.in. witaminę D, która oddziałuje na różnicowanie komórek odpornościowye i syntezę hormonów steroidowych (np. testosteronu). Obok niej znajdziesz także kwasy omega-6 i omega-3, które wykazują się działaniem przeciwzapalnym oraz kompleksy, które wypełnione są licznymi, cennymi substancjami.  Dostępne suplementy prozdrowotne mają na celu wzmacniać pracę wątroby, poprawiać stan stawów i mięśni, wpływać na układ nerwowy i kontrolować wagę. Wszystko to po to, abyś mógł osiągać jeszcze lepsze wyniki sportowe, ciesząc się energią i witalnością na sali treningowej.  Sprawdź suplementy prozdrowotne w Gym Sanctuary i wznieś swój codzienny trening i pracę na jeszcze wyższy poziom!

W naszej ofercie znajdziesz również suplementy szczególnie przydatne dla osób uprawiających sporty. Są to między innymi kreatyna i odżywki białkowe.