Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników

Przedtreningówki to popularne produkty wśród kulturystów i miłośników wszelakiej aktywności. Zażywając je bezpośrednio przed treningiem pobudzisz ciało do wysiłku, dostarczając energii do kolejnych serii na sali treningowej. Co ważne – przedtreningówki pobudzają również pod kątem poznawczym, zwiększając przy tym koncentrację i uwagę. 

Oprócz środków typowo pobudzających, popularne są tzw. przedtreningówki pompujące, które mają za zadanie poprawiać pompę mięśniową, stymulując przy tym pracę tlenku azotu. W ich składzie nie znajdziesz kofeiny i efedryny, która jest niezalecana w przypadku schorzeń układu sercowo-naczyniowego. 

W Gym Sanctuary oferujemy efektywne i przetestowane przedtreningówki pompujące. To dzięki nim zwiększysz swoją masę mięśniową i jeszcze chętniej podejmiesz się nowych aktywności. 

Rola przedtreningówek pompujących 

Przedtreningówki, jak sama nazwa wskazuje, należy spożywać przed rozpoczęciem ćwiczeń. Nie inaczej jest w przypadku przedtreningówek pompujących, które sprzyjają eksponowaniu muskulatury.

Ich stosowanie nie różni się od stosowania przedtreningówek pobudzających. Należy je zażyć na krótko przed treningiem (niektóre boostery można stosować również w trakcie lub bezpośrednio po treningu). Zaleca się dokładne zapoznanie z opisem producenta, który wskazuje dawkowanie i formę zażywania bezpośrednio na opakowaniu.  

W przedtreningówkach pompujących kluczem do sukcesu jest starannie skomponowany skład. Dlatego też ważne, aby znalazła się w nich m.in.:

  • Arginina – aminokwas endogenny odpowiedzialny za rozszerzania naczyń krwionośnych, a co za tym idzie – za przyspieszenie przepływu krwi i składników odżywczych. 
  • Cytrulina – aminokwas endogenny, który działa podobnie jak arginina. Poprawia przepływ krwi, a co za tym idzie – również wydolność fizyczną mięśni. 
  • AAKG – związek, który pozwala łączyć argininę z kwasem alfaketoglutarowym. Ma właściwości detoksykujące i oczyszczające, a przy tym opóźnia oznaki zmęczenia, które występują podczas treningu. 
  • Glicerol – wspomaga regulację gospodarki wodno-elektrolitowej, odżywiając przy tym mięśnie. 

Wszystkie te składniki mają za zadanie poprawiać wydolność organizmu, przy okazji ograniczając zmęczenie. Przedtreningówki pompujące wspomagają regenerację tkanek twardych i miękkich, dzięki czemu możesz trenować częściej, a efekty dostrzeżesz jeszcze szybciej. Jeśli więc chcesz poprawić swoje sportowe wyniki – postaw na przedtreningówki pompujące od Gym Sanctuary.