Gym Sanctuary - najlepszy sklep z suplementami.

Nasze zainteresowanie suplementami diety zaczęło się kilkanaście lat temu. Jest to nasza pasja dlatego do oferty naszego sklepu wybieramy produkty które sami uważamy za warte uwagi.

Jeśli potrzebujesz porady, zadzwoń! Nie wciskamy kitu i produktów na siłę. Jeżeli uznamy że cos nie jest dla Ciebie to od nas to usłyszysz.

Olbrzymią część produktów z oferty sklepu sami testowaliśmy, dlatego nasze opinie to nie “opowieści z mchu i paproci” tylko jak najbardziej realne opinie o tym co spróbowaliśmy. Nie powielamy mitów wyczytanych na różnych forach czy opinii zasłyszanych u Zenka na siłowni. Jesteśmy praktykami ale posiadamy równiez bardzo szeroka wiedzę teoretyczną.

Dzięki temu dostarczmy najlepiej wyselekcjonowane produkty na rynku.

Większość produktów kupujemy bezpośrednio od producentów, dlatego mamy pewność, że każdy produkt jest oryginalny! Niestety, w Polsce, sprzedaż podróbek to bardzo duży problem. Na szczęście wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam poznać osobiście wielu producentów i dystrybutorów dzięki czemu mamy pewność, że kupione u nas produkty to 100% oryginały.

Większość marek sprzedajemy jako nieliczni lub nawet jako jedyni w Polsce.

Prowadzimy również sprzedaż hurtową niektórych marek. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń lub wyślij do nas wiadomość.

Team Gym Sanctuary