Wyświetlanie 1–12 z 42 wyników

Xtremis Cartel – Macho Booster Testosteronu 240 kaps

Original price was: 279,00 zł.Current price is: 179,00 zł.

SWANSON – Full Spectrum Muira Puama 400mg 90 kaps

Original price was: 32,53 zł.Current price is: 19,00 zł.

Dotychczasowe badania wykazały, że naturalną koleją rzeczy jest stopniowe zanikanie poziomu testosteronu we krwi. Spadki wynieść mogą nawet powyżej 1% rocznie. Dane te są niepokojące zwłaszcza w przypadku miłośników sportu, którzy regularnie ćwiczą i podejmują kroki do zbudowania imponującej masy mięśniowej. Okazuje się bowiem, że testosteron ma kluczowe znaczenie w osiąganiu zamierzonych celów sportowych. Hormon ten wykazuje działanie anaboliczne, przez co wpływa na przyrost tkanki mięśniowej, bez jednoczesnego zwiększania komórek mięśniowych. Dlatego też sportowcy tak chętnie sięgają po wspomagacze naturalnego pochodzenia, które mają za zadanie uzupełnić powstające braki.

Boostery testosteronu, jaka sama nazwa wskazuje, używa się w celu podniesienia poziomu testosteronu w organizmie sportowca. To właśnie dzięki tej grupie produktów zwiększysz szansę na efektywny trening i imponujące wyniki. W trosce o te elementy w GymSanctuary oferujemy wyłącznie sprawdzone boostery testosteronu - zapoznaj się z naszymi produktami i wnieść swój trening na nowy, wyższy poziom.

Czym są boostery testosteronu?

Suplementy, mające za zadanie podnosić poziom testosteronu we krwi, są popularne od lat. Ich właściwości anaboliczne wykorzystywano w różnych zakątkach świata - m.in. w celu podnoszenia libido, poprawiania procesów poznawczych i gdy budowano beztłuszczową masę mięśniową. W wielu kręgach kulturowych poszukiwano jego naturalnych zamienników. I tak oto w kulturze chińskiej spożywano żeń-szeń koreański, a Inkowie stosowali roślinę macę. Niedługo potem pojawił się tribulus terrestris, który również miał pozytywnie wpływać na poziom męskiego hormonu.

Z czasem na rynku pojawiły się efektywniejsze suplementy, które dają imponujące rezultaty i rzeczywiście regulują niski poziom testosteronu. W tej roli występują oczywiście boostery testosteronu - doskonały produkt, który jest niezwykle ważnym elementem suplementacji sportowej. Stosuje się je głównie w przypadku zaawansowanych i doświadczonych atletów, ale także początkujących miłośników sportu, którym zależy na szybkim i imponującym efekcie.

Preparaty tego typu mają starannie wyselekcjonowany skład i korzystnie wpływają na stymulację do produkcji testosteronu - hormonu anabolicznego, który ma wpływ na przyrost beztłuszczowej tkanki mięśniowej.

Przygotowane przez nas boostery testosteronu są w pełni bezpieczne, nie zawierają toksycznych składników i nie mogą być klasyfikowane jako doping. W ten sposób udało nam się zaprezentować suplement diety, który w bezpieczny sposób pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej, z jednoczesnym pobudzeniem produkcji testosteronu.

Najlepsze boostery testosteronu

Boostery testosteronu mają złożony skład, który uzależniony jest od m.in. producenta. Długotrwałe badania pozwoliły jednak wytypować składniki, który uznaje się za szczególne cenne i efektywne. W tej grupie wyróżnia się:

  • kwas d- asparaginowy - oznaczone skrótem DAA. Składnik ten jest naturalnie syntetyzowany w organizmie, a jego wyższe stężenie pozwala także podnieść poziom testosteronu,
  • saw palmetto - roślina nazywana afrodyzjakiem, wpływająca m.in. na pracę prostaty,
  • witaminy z grupy B - głównie witamina B6 - która pozytywnie wpływa na regenerację mięśni,
  • cynk- rekomenduje się zwłaszcza Panom z niskim libido,
  • turkesteron Longjack – związki w nim zawarte wpierają procesy energetyczne (tj. wzrost ATP) oraz podnoszą wytrzymałość treningową,
  • kozieradkę - posiada saponiny sterydowe, które mogą m.in. podnieść poziom testosteronu.

Na rynku dostępne są także boostery bazujące wyłącznie na naturalnym składzie. Znajdziemy w nich m.in: buzdyganek naziemny (Tribulus terrestris), czy też żeń-szeń, który jest szeroko dostępny i popularny w medycynie naturalnej.

W wyborze odpowiedniego preparatu warto wziąć pod uwagę m.in. masę ciała, cel, poziom zaawansowania (nieco inne dawki przypisuje się w przypadku profesjonalnych sportowców) itd. W przypadku wątpliwości rekomenduje zasięgnąć porad od specjalistów, którzy na podstawie wywiadu doradzą, jak podnieś naturalny poziom testosteronu i który z boostery testosteronu warto wdrożyć do swojej suplementacji.

Moc boosterów testosteronu

Poziom testosteronu różni się u mężczyzn. Te odmienne poziomy to wynik genetyki, stylu życia, predyspozycji itd. Warto zdać sobie sprawę z tych różnic, ponieważ poziom hormonu może mieć wpływ na szereg czynników w naszym życiu – np. aktywność seksualną, charakter czy poziom energii i siłę. Powszechnie mówi się, że "prawdziwy samiec alfa" może pochwalić się wysokim poziomem hormonu. Objawia się to nie tylko pewnością siebie i niskim głosem, ale także chęcią rywalizacji, witalnością i rozbudowaną sylwetką (którą z kolei wyróżnia łatwy przyrost masy mięśniowej). Badania udowodniły, że to właśnie testosteron jest jednym z najefektywniejszych sposobów na budowanie masy mięśniowej, z jednoczesnym spalaniem tkanki tłuszczowej. Wszystko to zsumuje się na coraz o lepsze wyniki sportowe, sprawność seksualną i dobre samopoczucie. Co więcej - wzmacniając produkcję testosteronu wpływasz na zagęszczenie struktury kośćca, dzięki czemu nabierasz więcej siły i pozytywnie wpływasz na wzrost objętości mięśni.

Mężczyźni, którzy charakteryzuje niższy poziom testosteronu mają nieco mniej siły, niechętnie podejmują się nowych aktywności, mają niskie libido i bywają nad wyraz nerwowi. To w tych elementach pomóc może booster testosteronu, który wraz z innymi witaminami (np. witamina D) może dać spektakularne efekty w obrębie budowania masy mięśniowej. Zwiększenie poziomu testosteronu przy pomocy boosterów testosteronu jest całkowicie bezpieczne, a dodatkowo jego zażywanie zmniejsza ryzyko kontuzji (co również ma korzystny wpływ na podejmowanie nowych aktywności fizycznych).

Wybierz boostery testosteronu od GymSanctuary, zadbaj o swoją tkankę mięśniową, osiągaj nowe możliwości seksualne i obserwuj jak zmienia się Twoje ciało. W przypadku pytań - zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Chętnie doradzimy i wybierzemy wspólnie najlepsze boostery testosteronu.