Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Nie jest tajemnicą, że droga ku zdrowej i wymarzonej sylwetki jest długa, wyboista, często opiera się na wyrzeczeniach i ograniczeniach. Nic więc dziwnego, że osoby na redukcji bardzo często odczuwają frustrację, przez którą ostatecznie sięgają po niezdrowe przekąski i łatwo dostępne dania instant. W rzeczywistości jednak żywność dietetyczna nie musi być pozbawiona smaku. Wiele fit produktów nie tylko bazuje na wartościowym, naturalnym składzie, ale także dostarcza ogromu przyjemności. Dietetyczne produkty w Gym Sanctuary udowadniają, że bycie fit to smakowita przygoda, w której nie trzeba rezygnować z przekąsek, słodkości i napojów gazowanych. Dobraliśmy więc produkty dietetyczne pełne naturalnych składników, które pokazują, że zmiana nawyków żywieniowych nie musi wiązać się z wyrzeczeniami.

Sięgnij po żywność dietetyczną!

Żywność dietetyczna to grupa produktów, które wyróżnia naturalny i bezpieczny skład. Docelowo więc brakuje w nich cukru, konserwantów, barwników i szkodliwych substancji, które powodować mogą alergię skórną lub pokarmową. Produkty dietetyczne powstały więc zarówno dla sportowców, którzy chcą prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia, ale także diabetyków, którzy dbają o prawidłową glikemię. Zdrowsze alternatywy posiadają m.in. zdrowe tłuszcze, które wspierają układ nerwowy i obniżają poziom cholesterolu; mniejszy udział dodatku cukru, którego brak nie wpływa negatywnie na smak, a także mniejszy udział węglowodanów, co wspiera założenia diety low ig lub odżywiania keto. Dodatkowo żywność dietetyczna nie posiada oleju palmowego, który zastąpiły witaminy, minerały, słodziki, zdrowe oleje itd. Wiele przekąsek nie posiada glutenu, co wspiera proces leczenia chorób autoimmunologicznych i innych schorzeń, w których koniecznie jest prowadzenie diety przeciwzapalnej. Docelowo produkty dietetyczne (takie jak np. produkty zero kalorii) odpowiadają na potrzeby cukrzyków, sportowców i klientów, którzy stawiają na odchudzanie i redukowanie tkanki tłuszczowej. Wierzymy, że to dzięki nim posiłki zostaną urozmaicone, a dieta nadal bazować będzie na ulubionych składnikach i produktach. Uwaga ! Pamiętaj, że kluczem do sukcesu jest zbilansowana dieta - tj. ta, która dostarcza wszystkich, najważniejszych makro- i mikroskładników.

Produkty dietetyczne wysokiej jakości

Dietetyczna żywność dla sportowców to szeroka grupa produktów, które niosą za sobą wyjątkowy smak i doskonały skład. Wiele z nich to zdrowsze alternatywy dla klasycznych, popularnych produktów, które słyną z dużej kaloryczności lub sporej ilości cukru. Wśród tych najpopularniejszych są m.in. ketchupy, sosy, odżywki (w tym wegańska odżywka białkowa), bakalie (np. orzech laskowy i żurawina), baton słodzony stewią, owoce suszone (np. mango), ciasteczka bezglutenowe i pozbawione cukru, pasty do smarowania, masło orzechowe i klasyczne słodycze (np. czekolada malina). W sklepie Gym Sanctuary oferujemy m.in. pudding proteinowy, który dostarcza cennego białka oraz napoje energetyczne z kofeiną. Wszystko po to, abyś mógł sięgnąć po słodką przekąskę lub napój zawsze wtedy, gdy masz ochotę - i to bez obawy o swoją sylwetkę i dzienne zapotrzebowanie kaloryczne.

Oferta naszego sklepu obejmuje również wiele innych produktów, zarówno dla sportowców, jak i osób chcących dbać o swoje zdrowie. Polecamy między innymi suplementy na sen.