Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Miłośnicy sportu, aby osiągać lepsze wyniki i przełamywać bariery, pobudzają swoje ciało do zmiany. W tym celu wprowadzają dopasowaną dietę i zmieniają obciążenie na treningu, co ma na celu zmotywować organizm do m.in. zbudowania masy mięśniowej. Wśród niezwykle pomocnych substancji jest turkesteron - naturalny suplement, stworzony z myślą o wspieraniu prawidłowego poziomu testosteronu. Docelowo ma on poprawiać wydajność sportową, z jednoczesnym pozbawieniem skutków ubocznych, które występują w przypadku stosowania sterydów anabolicznych.

Turkesteron - przyrost masy mięśniowej

Turkesteron - steroid pochodzenia roślinnego, pozyskiwany jest z rośliny ostowej (rosnącej głównie w regionie Azji Środkowej) i służy głównie do syntezy białek mięśniowych. Klasyfikuje się go do grupy hormonów, które m.in. wspomagają wzrost roślin. Właściwości te przeniesiono także na sportowców, którzy docelowo chcą rozwinąć masę mięśniową i zwiększyć swoją wydajność podczas ćwiczeń. Obecnie uznaje się je za substancje o działaniu anabolicznym, co oznacza, że formułą i budową przypominają androgeny. Struktura i właściwości turkesteronu przypominają naturalnie występujący, ludzki testosteron. Dlatego też środek ten jest idealnym paliwem dla mięśni, jednocześnie będąc całkowicie bezpiecznym dla zdrowia. Nie zalicza się go również do grona substancji dopingujących (w tej grupie znajduje się za to m.in. wspomniany już testosteron).

Turkesteron ogranicza procesy kataboliczne mięśni

Jak działa turkesteron? Jako że należy do grupy hormonów steroidowych, ma działanie i efekty podobne do testosteronu. Działa on anabolicznie, jednocześnie nie działając androgenicznie. To dzięki temu stał się jednym z najpopularniejszych produktów i suplementów. Jego spożywanie niesie za sobą: skuteczną ochronę przed stresem, poprawę sprawności seksualnej, zabezpieczenie przed infekcjami, zapobieganie wzrostowi masy nadnerczy i cholesterolu. Dodatkowo substancja ta wykazuje się aktywnością białkowo-anaboliczną oraz stymuluje immunogenezę u osób z niedoborem odporności. Naukowcy, ze względu na rosnące zainteresowanie, analizują także jak turkesteron wzmacnia biosyntezę białek w mięśniach i w jakim stopniu poprawia wrażliwość na insulinę. Dotychczasowe wnioski pozwalają sądzić, że suplement ten zwiększa zapasy glikogenu w organizmie i usprawnia odbudowę włókien mięśniowych (głównie dlatego, że wspomaga metabolizm leucyny).

Turkesteron - wzmacnia syntezę białek mięśniowych

Turkesteron oferowany w naszym sklepie przekłada się na lepszą wydajność i wytrzymałość, a co za tym idzie - efektywniejsze treningi. Jako, że najczęściej spotkasz go w formie ekstraktu roślinnego, umieszczonego w kapsułkach lub tabletkach, środek ten nie jest wskazany w przypadku poważnych chorób wątroby. Co ważne - nie zaleca się spożywać produktu na pusty żołądek. Nie wolno także przekraczać dziennej dawki 1000mg (najlepiej w dwóch dawkach, nie przekraczających 500 mg).  W Gym Sanctuary na własnej skórze przetestowaliśmy skuteczność suplementów. Oferujemy więc wyłącznie bezpieczne i efektywne środki, które wniosą Twój trening na wyższy poziom.

W naszej ofercie dostępny jest również szeroki wybór suplementów diety takich, jak kreatyna.