Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wysportowana sylwetka to wypadkowa wielu elementów – zarówno zbilansowanej diety, jak i regularnej aktywności fizycznej. Bardzo często, do tych głównych czynników, rekomenduje się wdrożenie suplementów, które usprawnią drogę do uzyskania wymarzonej sylwetki. Wśród tych, które pozwolą Ci osiągać lepsze efekty, są m.in. spalacze tłuszczu, które – jak sama nazwa wskazuje – ułatwiają proces spalania tkanki tłuszczowej. Ich skład jest całkowicie bezpieczny i opiera się na naturalnych substancjach, dzięki czemu z powodzeniem poprawisz wszelkie procesy metaboliczne, zachodzące wewnątrz organizmu.  W sklepie Gym Sanctuary oferujemy szeroki przekrój spalaczy bez stymulantów – doskonałej alternatywy dla innych środków – w tym równie popularnych termogeników.

Spalacze tłuszczu bez stymulantów

Spalacze bez stymulantów nazywane są także spalaczami lipotrowymi. Ze względu na skład i właściwości uznaje się je za doskonałą alternatywę dla termogeników – zwłaszcza, jeśli zmagasz się z nadciśnieniem i nie tolerujesz składników o działaniu pobudzającym. Ta grupa produktów - w dużym uproszczeniu - odpowiada za nasilenie lipolizy - tj. procesu redukcji tkanki tłuszczowej, który jednocześnie nie podnosi temperatury ciała.  Składniki zawarte w tym typie spalaczy przyśpieszają metabolizm, wspierają poprawny poziom cukru i hamują apetyt, dzięki czemu dużo łatwiej jest zrzucić nadprogramową tkanką tłuszczową. Spalacze bez stymulantów można z powodzeniem łączyć z termogenikami, zwiększając efektywność zawartych składników. Większość z nich uzupełnia się, dzięki czemu kompleksowo i systematycznie zredukujesz swoje obwody.

Charakterystyka spalaczy bez stymulantów

Ze względu na brak składników pobudzających – spalacze lipotropowe są jednymi z najlepszych suplementów dla osób, które nie uprawiają regularnie sportu. Brak substancji podnoszących temperaturę ciała nie utrudnia pracy biurowej i/lub siedzącej. Ponadto – do zwiększenia aktywności lipolizy nie jest konieczny wysiłek fizyczny.  Tą grupę produktów zaleca się zwłaszcza osobom, które cierpią na nadciśnienie tętnicze, wynikające m.in. stresującego trybu życia lub nadmiaru tkanki tłuszczowej. To w tych jednostkach chorobowych należy unikać spalaczy zawierających stymulanty, które mogą negatywnie wpłynąć na stan zdrowia i samopoczucie.  Aby spalacz lipotropowy był skuteczny, powinien mieć składniki o udowodnionym i udokumentowanym działaniu. Wśród tych najpopularniejszych jest m.in.:

  • Forskolina – popularna substancja aktywna, produkowana z ekstraktu z pokrzywy indyjskiej (Coleus forskohlii), cenionej zwłaszcza w tradycyjnej medycynie indyjskiej.
  • Fosfatydyloseryna- substancja tłuszczowa wytwarzana w organizmie. Pokrywa i chroni każdą komórkę w ciele.
  • Fukoksantyna - składnik aktywny alg morskich, który należy do grupy karotenoidów.
  • Ketony malinowe – ich właściwości przypominają kapsaicynę o właściwościach przeciwbólowych.
  • Berberyna - substancja o właściwościach antyoksydacyjnych i przeciwzapalnych

Zadbaj o swoją formę i zdrowie, wybierając sprawdzone i bezpieczne spalacze tłuszczu bez stymulantów - tylko w sklepie Gym Sanctuary.