Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Nutra Innovation- BURN 201g

Original price was: 159,00 zł.Current price is: 49,00 zł.

Nutra Innovations – właściciel firmy ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży. Podczas zakładania marki przyświecała mu myśl, aby stworzyć naukowe, udowodnione formuły, które zagwarantują najwyższą jakość i efektywność treningów. Każdy produkt wytwarzany jest w zakładach firmy, co oznacza, że kontrolowany jest proces ich powstawania – od początku do końca. Misją firmy Nutra Innovations jest opracowanie innowacyjnych i skutecznych produktów. Marka chce również wspierać społeczność, dostarczając treści edukacyjnych, które znaleźć można na ulotkach i etykietach.

Nutra Innovations zyskuje miano prestiżowej i doskonale zbilansowanej – zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Kluczowe dla niej jest efektywne tworzenie składników, które faktycznie działają i zwiększają szanse na osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Nutra Innovations wspomina, że to „klienci, którzy marzą o doskonałej sylwetce są główną inspiracją i prowodyrem do tego, aby zmieniać i stale doskonalić skład preparatów”.

Tak, urzekło nas to podejście. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów od Nutra Innovations – w Gym Sanctuary cenimy innowacyjność oraz zgłębianie wartości edukacyjnej i społecznej.