Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Panda Supps – producent specjalizujący się we produkcji suplementów. Te dedykowane są zarówno zaawansowanym, jak i początkującym miłośnikom aktywności fizycznej. Panda Supps podczas tworzenia oferty poświęcił wiele godzin na zoptymalizowanie i dobranie nowoczesnej technologii oraz na skomponowaniu najlepszych składników na rynku.

Wiele testów przeprowadzono zarówno w warunkach laboratoryjnych, jak i w terenie. Panda Supps nazywa się producentem premium, mając realny wpływ na cały rynek suplementów. W ofercie znajdziesz więc ogrom produktów, które mają na celu zmaksymalizować czas spędzony na siłowni, przy okazji wspierając koncentrację, pamięć i całą pracę układu poznawczego. Wśród produktów dostępne są m.in. termogeniki przedtreningówki, białko premium, nootropiki, środki wspierające sen, a także BCAA. Wszystko to powstało z myślą o tym, aby sportowcy osiągali jeszcze lepsze wyniki!

Panda Supps cieszy się dużym uznaniem nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Dodatkowo jego niecodzienne etykiety z uroczą pandą zapadają w pamięć i wyróżniają się na rynku. W Gym Sanctuary nie mogliśmy zapomnieć o nich zapomnieć, dlatego też poszerzyliśmy swoją ofertę o te suple!