Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Optimum Nutrition – jedna z najpopularniejszych i powszechnie uznawanych marek na rynku sportowym.  Wyróżnia się międzynarodową autentycznością. Pod względem projektu, składu czy funkcji – wszystkie preparaty są uwierzytelnione zarówno w Europie, jak i w Indiach, Ameryce Łacińskiej, w Azji południowej, wschodniej czy w Chinach.

Optimum Nutrition szczyci się certyfikowanymi zakładami produkcyjnymi, które używają wyłącznie wysokiej jakości składników. Te dodatkowo ściśle kontrolują jakość wytwarzanych suplementów. W ten sposób udało im się stworzyć m.in. najlepiej sprzedające się na świecie białko serwatkowe w proszku. Oprócz tego Optimum Nutrition zadbał o kartonową barierę próżniową, która utrzymuje proszek w odpowiednim położeniu i zabezpiecza go przed wysypaniem i utratą cennych właściwości. Produkty od Optimum Nutrition wytwarzane są z najwyższym standardem jakości, a do każdego suplementu starannie wybiera się surowce – tak aby zapewnić nie tylko doskonały smak, ale także niezawodność i najwyższą, pożądaną jakość. Przez ponad 30 lat marka nieustannie dąży do doskonalenia. Dlatego też chętnie tworzy nowe – jeszcze lepsze – preparaty. Optimum Nutrition kwalifikuje, testuje i ponownie testuje tworzony produkt – tak, aby zwiększyć ich efektywność.

Ta konsekwencja sprawiła, że postanowiliśmy dołączyć część tych produktów również do oferty Gym Sanctuary. Przekonaj się o ich jakości i skuteczności na własnej skórze.