Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Chcesz być szybki i zwinny niczym ninja? Dobrze trafiłeś! Ninja Supplements to środki, które zostały zainspirowane tajemniczymi wojownikami Ninja. Od ponad 2 lat firma prężnie rozwija się na rynku, dostarczając nowych, innowacyjnych formuł, zwiększając przy tym efektywność Twoich treningów. 

Najpopularniejszym produktem Ninja Supplements jest przedtreningówka, która ma „zmiażdżyć treningi”, zwiększając przy tym ich efektywność i skuteczność. Ninja Supplements twierdzi, że chce „wspierać najlepiej, jak potrafi, wszystkich tych, którzy walczą o lepszą sylwetkę na siłowni”. W ofercie znajdziesz spalacz tłuszczu, który składa się z 6-ciu opatentowanych składników, a także białka w proszku, które nie powodują wzdęcia. Wszystko to dzięki opatentowanej matrycy enzymów trawiennych. Ponadto dodatek w postaci kolagenu wołowego poprawia skórę, regeneruje stawy i ścięgna, a także – wspiera pracę mięśni w swojej rozbudowie.

Oprócz tego w ofercie Ninja Supplements znajdziesz preparaty wspomagające sen i regenerację, a także – wszelkie suplementy zwiększające koncentrację. Wszystkie preparaty posiadają składniki poparte nauką i testami laboratoryjnymi. Dokładna receptura i opatentowana mieszanka jest zastrzeżona, dzięki czemu produkty są naprawdę innowacyjne i wyjątkowe. Firma dopiero się rozwija, dlatego warto śledzić jej nowinki i przy okazji – testować nowe produkty. W Gym Sanctuary to umożliwiamy – trzymaj wraz z nami rękę na pulsie!