Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Immortal Science – marka zajmująca się produkowaniem supli o naprawdę intensywnym i starannie zbilansowanym składzie. Jak sama podkreśla – stawia na bezkompromisowość działania, dlatego też wszystkie preparaty zostały zarezerwowane przede wszystkim dla osób zaawansowanych i mających doświadczenie w intensywnej pracy na treningu. zaleca się je również sportowcom, którzy wykorzystują treningi do aktywności zawodowej.

Dostępne preparaty od Immortal Science wyróżniają się zróżnicowanymi substancjami anabolicznymi, które w bardzo krótkim czasie przynoszą oczekiwane rezultaty – m.in. podnosząc efektywność i wydolność organizmu. Regularne stosowane suple oraz starannie zbilansowany skład pozwala osiągać spektakularne efekty – i jednocześnie zmieniać sylwetkę! Dlatego też produkty Immortal Science posiadają bardzo szerokie grono zwolenników – głównie ze względu na autorskie podejście do suplementów i odżywek. Wszystko to sprawia, że stajesz się niemal nieśmiertelnym – i to podczas każdego treningu. Teraz możesz robić wszystko! I to znacznie szybciej, lepiej intensywniej! Składy Immortal Science to efekt nauki, testów i nieustannej pracy nad poszczególnymi komponentami.

W Gym Sanctuary stawiamy wyłącznie na sprawdzone preparaty – dlatego też nasza oferta opiera się wyłącznie na oryginalnych produktach.