Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Franky’s Bakery – suplementy, odżywki, produkty spożywcze i… wiele więcej! W ofercie znajdziesz bezlik przepysznych produktów – każdy zamknięty jest w estetycznych, kolorowych, inspirowanych latami 60-tymi opakowaniach.

Franky’s Bakery cieszy się długoletnią historią – firma powstała w 1954 roku. Jak sam producent podkreśla – geneza jej powstania inspirowana jest tradycyjnymi smakami Ameryki. Dlatego też w asortymencie znajdziesz różnorodne słodycze, syropy, sosy, ciasta, ale także masło orzechowe, zdrowe przekąski i kompleksowe suplementy. Franky’s Bakery to zamienniki dla kalorycznych i pozbawionych wartości odżywczych produktów – a wszystkie produkty mają niską zawartość tłuszczu i cukru, przez co są dużo zdrowsze i wspierają codzienną dietę. Dodatkowo pozbawione są sztucznych dodatków, dzięki czemu zaleca się je osobom nie tylko na diecie redukcyjnej, ale także wszystkim, którzy poszukują zdrowszych i równie smacznych produktów. Jeśli więc uwielbiasz słodkości i nie możesz oprzeć się czekoladowym kremom czy truskawkowym sosom – to właśnie produkty Franky’s Bakery mogą być idealną opcją – wspierającą codzienne odżywianie.

Nie musisz rezygnować ze słodkich przekąsek i ciasteczek – najważniejsze jest znaleźć alternatywę, która dostarczy Ci satysfakcji kulinarnych, zdrowia i niezbędnych witamin.