Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Cloma Pharma – amerykański producent suplementów sportowych, wyróżniający się najwyższą jakością oraz spełnianiem wszelkich norm jakościowych. Zakłady produkcyjne certyfikowane są przez cGMP – czyli Dobre Praktyki Wytwarzania. Oznacza to, że wszystkie wyprodukowane suplementy Cloma Pharma cieszą się nie tylko skutecznością, ale także bezpieczeństwem składu. Preparaty podlegają testom w laboratoriach, w których używa się profesjonalnego, nowoczesnego sprzętu, potwierdzającego najwyższą jakość poszczególnych substancji. Dodatkowo Cloma Pharma uzgadnia standardy ze specjalistami, dzięki czemu suple uznawane są za przemyślane i pozbawione skutków ubocznych. 

W składzie znajdziesz głównie naturalne składniki oraz skuteczne ekstrakty, które stanowią za podstawę dla dostępnych np. silnych termogeników. Cloma Pharma wielokrotnie podkreśla, że sukces jej preparatów to nie tylko kwestia mocy, ale także jakości czystego, niekontrowersyjnego składu i autorskiej, starannie przemyślanej receptury. Wspomniane już popularne, silne termogeniki to bestseller marki To je pokochali zaawansowani sportowcy i kulturyści, którzy również aktywnie pracują nad doskonaleniem składu. 

W Gym Sanctuary oferujemy wyłącznie sprawdzone, oryginalne produkty marki Cloma Pharma – wszystko po to, aby Twój trening wszedł na nowy, szalony, wyższy poziom!