Rankingi

Ranking najlepszych spalaczy tłuszczu 2023

Spalaczami tłuszczu nazywamy suplementy diety, których zadaniem jest przyśpieszać proces redukcji tkanki tłuszczowej. Cały mechanizm preparatów bazuje na podnoszeniu poziomu energii, na pobudzeniu metabolizmu i jednocześnie tłumieniu apetytu. Mieszanka odpowiednio dobranych składników pozwala pozbyć się niechcianej tkanki, zwiększając szansę na osiąganie swojej wymarzonej sylwetki. 

Na rynku dostępne są zarówno spalacze lipotropowe – tj. spalacze bez stymulantów – jak i „klasyczne” spalacze o właściwościach stymulujących. Oba rodzaje termogeników redukują tkankę poprzez nasilenie lipolizy.

Który z nich wybrać? Aby ułatwić Ci wybór najskuteczniejszego preparatu przygotowaliśmy ranking najlepszych spalaczy tłuszczu 2023 roku. Prezentujemy nasze TOP5 i listę wyróżnionych supli, które warto przetestować w tym roku! 

TOP – ranking spalaczy 2023

Tworząc nasz autorski ranking spalaczy tłuszczu wzięliśmy pod uwagę nie tylko unikatowość składu, ale także innowacyjność preparatu, opinie naszych Klientów oraz nasze własne odczucia i spostrzeżenia. Pierwsze TOP5 to absolutni faworyci, a kolejne 5. produktów to spalacze zasługujące na uwzględnienie, wyróżnienie i przetestowanie w najbliższych miesiącach.

 1. Dark Labs – Ripper

 2. Jeden z naszych (i Waszych) najlepszych preparatów, który musiał otworzyć ranking spalaczy tłuszczu 2023 roku. Jego ogromną zaletą jest silny skład, w którym znajdziesz m.in. DMAA, wpływający na aktywność neuroprzekaźników; kofeinę, która pobudza ośrodkowy układ nerwowy i synefrynę, która nasila termogenezę, co z kolei przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej. 

  Tak stworzony reduktor tkanki tłuszczowej cieszy się dużym uznaniem wśród naszych Klientów. Ci wprost mówią, że cenią ów preparat ze względu na efektywność w usuwaniu tkanki tłuszczowej – zwłaszcza z newralgicznych i trudnych obszarów.

  Ripper poprawia wydolność tlenową organizmu, co dodatkowo pomaga wykonywać solidniejsze, mocniejsze i szybsze treningi. Dodatkowo poprawia nastrój, redukuje metabolizm i maksymalizuje proces waskularyzacji. 

  Możesz ją również kupić w formie próbki – już po jednej dawce przekonasz się o jej skuteczności!

  Cena: 189 zł za 60 kapsułek.

 3. Dark Labs – Herolean

 4. Tworzony ranking spalaczy 2023 roku musi uwzględnić jeden z naszych absolutnych bestsellerów. Wiemy, że uwielbiacie go ze względu na skład i intensywność, często nazywając „bombą atomową”, która całkowicie odmienia organizm i trening. 

  Efekt ten to zasługa l-karnityny, która pozwala zmienić tłuszcz zapasowy w energię, a także ketonów maliny, które przyśpieszają metabolizm i wpływają na adiponektyny (tj. białka syntetyzowane przez tkankę tłuszczową). Oprócz tych składników znajdziesz także kofeinę, która pobudza i wpływa na naturalną termogenezę oraz ekstrakt z zielonej kawy, który wspiera odchudzanie i obniża poziom glukozy we krwi. 

  Występuje w dwóch smakach – zielonego jabłka i owoców tropikalnych.

  Cena: 189 zł za 30 porcji produktu.

 5. WXN Labs – Slim Xtreme

 6. Termogenik stworzony głównie z myślą o osobach doświadczonych i zaawansowanych. W składzie znajdziesz m.in. kofeinę, która w naturalny sposób podwyższa temperaturę ciała, ułatwiając proces spalania i wpływając na koncentrację; hordeninę – alkaloid o działaniu stymulującym; DMAA, które wpływa na aktywność neuroprzekaźników oraz naturalny dendrobium extract, który od lat stosowany jest w medycynie chińskiej.

  Wiemy, że uwielbiacie go za to, że daje „kopa”, bardzo mocno pobudza i jest jednym z najsilniejszych i najlepiej działających spalaczy na rynku. Celowo więc podkreślamy, że preparat jest rekomendowany doświadczonym sportowcom i wieloletnim miłośnikom aktywności. Wśród Klientów pojawiły się nawet opinie, że spożywając ten suplement możliwe jest wykonywanie treningu nawet o 20% szybciej i intensywniej.

  Docelowo Slim Xtreme ma pobudzać, pozytywnie wpływać na koncentrację i angażować tkankę tłuszczową do spalania. 

  Cena: 169 zł za 60 kapsułek produktu. 

 7. Hi-Tech – Stimerex Hardcore

 8. Najlepsze spalacze tłuszczu 2023 roku nie mogą obejść się bez produktów Hi-Tech. Tuż za podium znajduje się termogenik, który nie tylko ułatwia proces utraty tkanki tłuszczowej (to zauważalne jest już po 1. opakowaniu), ale także podwyższa poziom energii i pomaga kontrolować apetyt, utrzymując koncentrację na wiele godzin. Potwierdzamy, że odczuwalne efekty występują już po kilku-kilkunastu minutach od spożycia. 

  Tak szybkie działanie to zasługa DMHA – związku stymulującego, który poprawia wydolność tlenową; ephedry, która jest naturalnym ekstraktem o mocno pobudzających właściwościach. Składnik ten dodatkowo poprawia skupienie i pomaga spalać niechcianą tkankę. W składzie znajdziesz również popularny ekstrakt z zielonej herbaty, który podkręca tempo spoczynkowej przemiany materii, dodaje energii i działa detoksykująco. Szacuje się, że samo picie zielonej herbaty może spalić nawet 100 kcal na dobę.

  Cena: 219 zł za 90 kapsułek produktu.


 9. Hi-Tech Lipodrene Hardcore

 10. Kończąc ranking spalaczy nie mogliśmy zapomnieć o kolejnym bestsellerze od Hi-Tech. Produkt ten kontroluje i blokuje łaknienie, przyczynia się do lepszego (tj. szybszego) metabolizmu, dodaje energii do działania i oczywiście pomaga w redukowaniu tkanki tłuszczowej. Co więcej – usprawnia pozbywanie się nagromadzonej wody podskórnej, niwelując opuchnięcia. 

  Wiemy, że nasi Klienci cenią go za to, że realnie pomaga w utracie wagi. Spotkaliśmy się z opinią, że dzięki niemu można – w krótkim czasie – spalić nawet 4-5 kg masy tłuszczowej (chociaż podkreślamy, że tempo spalania zależy od m.in. predyspozycji i intensywności treningu). W składzie znajdziesz m.in. Ephedra Extract oraz Senegalia Berlandieri, która jest źródłem licznych alkaloidów (m.in. N-metylofenyloamina, tyramina i fenyloetyloamina). 

  W Gym Sanctuary znajdziesz także wersję łagodniejszą – tj. Hi-Tech- Lipodrene – w cenie 189 zł za 100 kapsułek.

Najlepsze spalacze 2023 – wyróżnienie

Co prawda nasz ranking suplementów na odchudzanie 2023 roku skupił się na 5-ciu powyższych produktach, ale zmuszeni jesteśmy wymienić jeszcze garść innych preparatów, które nie odstają jakością i efektywnością. Możemy umownie nazwać ją „listą rezerwową”, ale zapewniamy, że każdy z nich zasługuje na przetestowanie. 

 • Hi-Tech Lipodrene Elite – spalacz tłuszczu, w którym znajdziesz m.in. ekstrakt z liści koki (które zmniejszają zmęczenie i pragnienie), a także Senegalia Berlandieri, który pobudza i poprawia nastrój; Naringen, który dodaje energii oraz Citrus Aurantium, który pomaga w spadku wagi. Opakowanie zawiera 90 kapsułek.
 • Dark labs Yohimbine HCL – spalacz, który maksymalnie wykorzystuje Johimbinę, która pobudza organizm, ale także zmniejsza uczucie głodu. W połączeniu z kofeiną daje niezwykle spektakularny efekt, wpływając również na libido. Opakowanie zawiera 100 kapsułek.
 • Unbound – Unlock – produkt posiadający w składzie 12 składników o działaniu spalającym – m.in l-karnitynę czy COCOABUTEROL, który jest ekstraktem z kakao. W Gym Sanctuary występuje w trzech różnych smakach – mojito, melonowym i malinowym. 
 • Dynamite Supplements – Oxyslim – produkt słynący z dużej dawki Eria Jarensis, ProGbb, a także dwóch rodzajów yohimbiny, która w tym zestawieniu daje niezwykle efektywną mieszankę, redukującą tkankę tłuszczową. W opakowaniu znajdziesz 60 kapsułek.
 • ASC Supplements – Demonio – spalacz, który poprawia termogenezę, tłumi apetyt, wzmacnia, dodaje energii. Posiada w składzie yohimbinę, a także InnoSlim czy Garcinia Cambogia Extract, który korzystnie wpływa na metabolizm cukrów i nasila lipolizę.

Powrót do listy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *