Rankingi

Ranking najlepszych spalaczy tłuszczu 2023

Ranking najlepszych spalaczy tłuszczu 2023

Spalaczami tłuszczu nazywamy suplementy diety, których zadaniem jest przyśpieszać proces redukcji tkanki tłuszczowej. Cały mechanizm preparatów bazuje na podnoszeniu poziomu energii, na pobudzeniu metabolizmu i jednocześnie tłumieniu apetytu. Mieszanka odpowiednio dobranych składników pozwala pozbyć się niechcianej tkanki, zwiększając szansę na osiąganie swojej wymarzonej sylwetki. 

Na rynku dostępne są zarówno spalacze lipotropowe – tj. spalacze bez stymulantów – jak i „klasyczne” spalacze o właściwościach stymulujących. Oba rodzaje termogeników redukują tkankę poprzez nasilenie lipolizy.

Który z nich wybrać? Aby ułatwić Ci wybór najskuteczniejszego preparatu przygotowaliśmy ranking najlepszych spalaczy tłuszczu 2023 roku. Prezentujemy nasze TOP5 i listę wyróżnionych supli, które warto przetestować w tym roku! 

Ranking spalaczy 2023 – TOP5

Tworząc nasz autorski ranking spalaczy tłuszczu wzięliśmy pod uwagę nie tylko unikatowość składu, ale także innowacyjność preparatu, opinie naszych Klientów oraz nasze własne odczucia i spostrzeżenia. Pierwsze TOP5 to absolutni faworyci, a kolejne 5. produktów to spalacze zasługujące na uwzględnienie, wyróżnienie i przetestowanie w najbliższych miesiącach.

1. Dark Labs – Ripper

Jeden z naszych (i Waszych) najlepszych preparatów, który musiał otworzyć ranking spalaczy tłuszczu 2023 roku. Jego ogromną zaletą jest silny skład, w którym znajdziesz m.in. DMAA, wpływający na aktywność neuroprzekaźników; kofeinę, która pobudza ośrodkowy układ nerwowy i synefrynę, która nasila termogenezę, co z kolei przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej. 

Tak stworzony reduktor tkanki tłuszczowej cieszy się dużym uznaniem wśród naszych Klientów. Ci wprost mówią, że cenią ów preparat ze względu na efektywność w usuwaniu tkanki tłuszczowej – zwłaszcza z newralgicznych i trudnych obszarów.

Ripper poprawia wydolność tlenową organizmu, co dodatkowo pomaga wykonywać solidniejsze, mocniejsze i szybsze treningi. Dodatkowo poprawia nastrój, redukuje metabolizm i maksymalizuje proces waskularyzacji. 

Możesz ją również kupić w formie próbki – już po jednej dawce przekonasz się o jej skuteczności!

Cena: 189 zł za 60 kapsułek.

Dark Labs Ripper

2. Dark Labs – Herolean

Tworzony ranking spalaczy 2023 roku musi uwzględnić jeden z naszych absolutnych bestsellerów. Wiemy, że uwielbiacie go ze względu na skład i intensywność, często nazywając „bombą atomową”, która całkowicie odmienia organizm i trening. 

Efekt ten to zasługa l-karnityny, która pozwala zmienić tłuszcz zapasowy w energię, a także ketonów maliny, które przyśpieszają metabolizm i wpływają na adiponektyny (tj. białka syntetyzowane przez tkankę tłuszczową). Oprócz tych składników znajdziesz także kofeinę, która pobudza i wpływa na naturalną termogenezę oraz ekstrakt z zielonej kawy, który wspiera odchudzanie i obniża poziom glukozy we krwi. 

Występuje w dwóch smakach – zielonego jabłka i owoców tropikalnych.

Cena: 189 zł za 30 porcji produktu.

Dark Labs Herolean

3. WXN Labs – Slim Xtreme

Termogenik stworzony głównie z myślą o osobach doświadczonych i zaawansowanych. W składzie znajdziesz m.in. kofeinę, która w naturalny sposób podwyższa temperaturę ciała, ułatwiając proces spalania i wpływając na koncentrację; hordeninę – alkaloid o działaniu stymulującym; DMAA, które wpływa na aktywność neuroprzekaźników oraz naturalny dendrobium extract, który od lat stosowany jest w medycynie chińskiej.

Wiemy, że uwielbiacie go za to, że daje „kopa”, bardzo mocno pobudza i jest jednym z najsilniejszych i najlepiej działających spalaczy na rynku. Celowo więc podkreślamy, że preparat jest rekomendowany doświadczonym sportowcom i wieloletnim miłośnikom aktywności. Wśród Klientów pojawiły się nawet opinie, że spożywając ten suplement możliwe jest wykonywanie treningu nawet o 20% szybciej i intensywniej.

Docelowo Slim Xtreme ma pobudzać, pozytywnie wpływać na koncentrację i angażować tkankę tłuszczową do spalania. 

Cena: 169 zł za 60 kapsułek produktu. 

WXN Labs Slim Xtreme

4. Hi-Tech – Stimerex Hardcore

Najlepsze spalacze tłuszczu 2023 roku nie mogą obejść się bez produktów Hi-Tech. Tuż za podium znajduje się termogenik, który nie tylko ułatwia proces utraty tkanki tłuszczowej (to zauważalne jest już po 1. opakowaniu), ale także podwyższa poziom energii i pomaga kontrolować apetyt, utrzymując koncentrację na wiele godzin. Potwierdzamy, że odczuwalne efekty występują już po kilku-kilkunastu minutach od spożycia. 

Tak szybkie działanie to zasługa DMHA – związku stymulującego, który poprawia wydolność tlenową; ephedry, która jest naturalnym ekstraktem o mocno pobudzających właściwościach. Składnik ten dodatkowo poprawia skupienie i pomaga spalać niechcianą tkankę. W składzie znajdziesz również popularny ekstrakt z zielonej herbaty, który podkręca tempo spoczynkowej przemiany materii, dodaje energii i działa detoksykująco. Szacuje się, że samo picie zielonej herbaty może spalić nawet 100 kcal na dobę.

Cena: 219 zł za 90 kapsułek produktu.

Hi Tech Pharmaceuticals Stimerex Hardcore

5. Hi-Tech Lipodrene Hardcore

Kończąc ranking spalaczy nie mogliśmy zapomnieć o kolejnym bestsellerze od Hi-Tech. Produkt ten kontroluje i blokuje łaknienie, przyczynia się do lepszego (tj. szybszego) metabolizmu, dodaje energii do działania i oczywiście pomaga w redukowaniu tkanki tłuszczowej. Co więcej – usprawnia pozbywanie się nagromadzonej wody podskórnej, niwelując opuchnięcia. 

Wiemy, że nasi Klienci cenią go za to, że realnie pomaga w utracie wagi. Spotkaliśmy się z opinią, że dzięki niemu można – w krótkim czasie – spalić nawet 4-5 kg masy tłuszczowej (chociaż podkreślamy, że tempo spalania zależy od m.in. predyspozycji i intensywności treningu). W składzie znajdziesz m.in. Ephedra Extract oraz Senegalia Berlandieri, która jest źródłem licznych alkaloidów (m.in. N-metylofenyloamina, tyramina i fenyloetyloamina). 

W Gym Sanctuary znajdziesz także wersję łagodniejszą – tj. Hi-Tech- Lipodrene – w cenie 189 zł za 100 kapsułek

Hi-Tech Lipodrene Hardcore

Najlepsze spalacze 2023 – wyróżnienie

Co prawda nasz ranking suplementów na odchudzanie 2023 roku skupił się na 5-ciu powyższych produktach, ale zmuszeni jesteśmy wymienić jeszcze garść innych preparatów, które nie odstają jakością i efektywnością. Możemy umownie nazwać ją „listą rezerwową”, ale zapewniamy, że każdy z nich zasługuje na przetestowanie. 

  • Hi-Tech Lipodrene Elite – spalacz tłuszczu, w którym znajdziesz m.in. ekstrakt z liści koki (które zmniejszają zmęczenie i pragnienie), a także Senegalia Berlandieri, który pobudza i poprawia nastrój; Naringen, który dodaje energii oraz Citrus Aurantium, który pomaga w spadku wagi. Opakowanie zawiera 90 kapsułek.
  • Dark labs Yohimbine HCL – spalacz, który maksymalnie wykorzystuje Johimbinę, która pobudza organizm, ale także zmniejsza uczucie głodu. W połączeniu z kofeiną daje niezwykle spektakularny efekt, wpływając również na libido. Opakowanie zawiera 100 kapsułek.
  • Unbound – Unlock – produkt posiadający w składzie 12 składników o działaniu spalającym – m.in l-karnitynę czy COCOABUTEROL, który jest ekstraktem z kakao. W Gym Sanctuary występuje w trzech różnych smakach – mojito, melonowym i malinowym. 
  • Dynamite Supplements – Oxyslim – produkt słynący z dużej dawki Eria Jarensis, ProGbb, a także dwóch rodzajów yohimbiny, która w tym zestawieniu daje niezwykle efektywną mieszankę, redukującą tkankę tłuszczową. W opakowaniu znajdziesz 60 kapsułek.
  • ASC Supplements – Demonio – spalacz, który poprawia termogenezę, tłumi apetyt, wzmacnia, dodaje energii. Posiada w składzie yohimbinę, a także InnoSlim czy Garcinia Cambogia Extract, który korzystnie wpływa na metabolizm cukrów i nasila lipolizę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *