Rankingi

Ranking najlepszych przedtreningówek 2024

Ranking przedtreningówek 2024

Suplementy przedtreningowe, nazywane często po prostu przedtreningówkami, to produkty zażywane przed konkretną aktywnością fizyczną, których celem jest zwiększenie wydajności treningowej, poprawa wytrzymałości organizmu, a także siły i koncentracji podczas ćwiczeń. 

Przedtreningówki często zawierają kombinację specjalnie dobranych składników aktywnych, które wykazują działanie stymulujące. Zalicza się do nich między innymi kofeinę, beta-alaninę, kreatynę czy aminokwasy, takie jak na przykład arginina i cytrulina. To właśnie dzięki nim możesz poprawić swoje efekty treningowe i zbliżyć się do pożądanych celów kondycyjno-sylwetkowych. 

Szukasz przedtreningówki, która pomoże Ci zwiększać wydajność ćwiczeń i pobudzić Twoje ciało do jeszcze większego wysiłku? Przychodzimy z pomocą! Poznaj 5 najlepszych przedtreningówek 2024 roku. 

TOP5 – ranking przedtreningówek 2024 

W ofercie Gym Sanctuary znajdziesz przedtreningówki różnego rodzaju: pobudzające, pompujące oraz DMHA. Sprawdź, na które z nich warto zwrócić uwagę i jaki produkt ostatecznie wybrać, żeby mieć pewność, że jest odpowiednio dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. 

1. Dark Labs – Crack Gold 25 porcji

Silna formuła zawierająca stymulant DMHA, który dzięki właściwościom pobudzającym pozytywnie wpływa na możliwości wydolnościowe organizmu przy mocniejszych treningach — brzmi obiecująco! Dark Labs Crack Gold jest szczególnie ceniony za wydłużony czas działania, co pozwala na wykonywanie wielogodzinnych i bardziej intensywnych sesji treningowych. Wysoka zawartość citrulline malate i beta-alanine przekłada się z kolei na niwelowanie i opóźnianie uczucia zmęczenia, a w konsekwencji większą wytrzymałość mięśni. 

Cena: 229 zł za 25 porcji preparatu. 

Dark Labs Crack Gold

2. APS – Mesomorph V4 388 g

APS – Mesomorph V4 to klasyk wśród przedtreningówek, który zawdzięcza swoją popularność skutecznemu połączeniu odpowiednich proporcji kreatyny, beta-alaniny i geranaminy. Tego typu mieszanka zwiększa przepływ krwi, dotlenia mięśnie i pomaga dostarczać im składników odżywczych. Dodatkową wartością jest obecność dwóch stymulantów: kofeiny 2-Aminoisoheptane HCl, które gwarantują wzrost energii i utrzymanie jej poziomu przez dłuższy czas.

Cena: 199 zł za 25 porcji preparatu.

APS – Mesomorph V4 388G

3. Dark Labs – Crack Reloaded 366 g

Dark Labs – Crack Reloaded nie ma sobie równych, jeśli chodzi o właściwości pobudzające. Ta przedtreningówka to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które preferują krótkie jednostki treningowe o wysokiej intensywności. Dzięki połączeniu kofeiny, huperzyny A i inne nootropów możesz lepiej skoncentrować się na ćwiczeniach i zwiększyć ich wydajność. Obecność skoncentrowanych składników aktywnych, takich jak na przykład  L-Citrulline Malate, skutecznie pomaga zredukować zmęczenie już w trakcie samego treningu.

Cena: 199 zł za 40 porcji preparatu.

Dark Labs – Crack Reloaded 366g

4. USP Labs – Jack3d 250 g

Formuła przedtreningówki Jack3d jest wzbogacona o silne stymulanty oraz składniki poprawiające wytrzymałość — dlatego szczególnie poleca się ją trenującym, którym zależy na osiągnięciu zaawansowanych efektów w optymalnym czasie. Jack 3d posiada również właściwości wspierające redukcję tkanki tłuszczowej, a wszystko dzięki specyfice ekstraktu Yohimbe, który może przyczyniać się do wspomagania metabolizmu tłuszczów. 

Cena: 189 zł za 250 g preparatu – 15-45 porcji.

USP Labs – Jack3d 250g

5. Dark Labs – P.I.M.P. 460 g

Suplement Dark Labs — P.I.M.P. w wyjątkowy sposób wspiera pompę mięśniową. Wysoka zawartość składników agmatine sulfate i VasoDrive-AP® skutecznie przyczynia się do poprawy krążenia i wytrzymałości. Przedtreningówki Dark Labs — P.I.M.P. z pewnością spełnią oczekiwania osób, którym zależy na rozbudowie tkanki mięśniowej i jednoczesnym zadbaniu o funkcje serca oraz regulację ciśnienia krwi. W składzie suplementu nie zabrakło również substancji wspomagających utrzymanie równowagi elektrolitowej w organizmie — co jest niezwykle istotne przy intensywnych ćwiczeniach siłowych. 

Cena: 219 zł za 20 porcji preparatu.

Dark Labs – P.I.M.P. 460g

Podsumowanie

Każda z najlepszych przedtreningówek 2024 zawiera specjalną selekcję składników aktywnych, które charakteryzują się wysoką skutecznością w zwiększaniu wytrzymałości, siły oraz ogólnej wydajności treningowej. Ważne, aby przemyśleć dokładnie zakup i dostosować wybór produktu do swoich potrzeb, biorąc pod uwagę możliwości organizmu i plan treningowy. 

Zanim skorzystasz z przedtreningówek, pamiętaj, by koniecznie skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem, zwłaszcza jeśli przyjmujesz na stałe inne leki — specjalista powinien zweryfikować ewentualne przeciwwskazania. Chcesz mocno wesprzeć swoje cele kondycyjne i przyspieszyć redukcję tkanki tłuszczowej? Zobacz, jakie rodzaje spalaczy tłuszczu możesz znaleźć w naszej ofercie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *