Rankingi

Ranking najlepszych przedtreningówek 2023

Ranking najlepszych przedtreningówek 2023

Przedtreningówki – grupa produktów, które mają za zadanie pobudzić ciało do wysiłku i intensywnego, satysfakcjonującego treningu. Te popularne preparaty cieszą się zainteresowaniem głównie wśród kulturystów, sportowców i miłośników aktywności, którzy chcą osiągać coraz to lepsze wyniki. 

Właściwości pobudzające supli to zasługa składu – tj. wykorzystywania składników o działaniu stymulującym. W tej grupie substancji wymienia się m.in. kofeinę, kreatynę, beta-alaninę, aminokwasy i środki tlenku azotu. 

Docelowo, dzięki nim, Twój organizm jest w stanie wykonywać ćwiczenia szybciej, intensywniej i z większą motywacją. Brzmi zachęcająco, prawda? Dlatego też, aby ułatwić Ci ich wybór, przygotowaliśmy ranking najlepszych przedtreningówek 2023 roku. Każdy z nich dostępny jest w naszej ofercie! 

TOP5 – ranking przedtreningówek 2023 

W wyborze poniższej listy 5. najlepszych przedtreningówek (i listy wyróżnionych) wzięliśmy pod uwagę efektywność składu, innowacyjność formuły, recenzje, opinie naszych Klientów oraz nasze własne spostrzeżenia – wszystkie dostępne preparaty przetestowaliśmy bowiem na własnej skórze!

1. Dark Labs – Crack Gold

Nasz ranking przedtreningówek musimy rozpocząć od jednego z najsilniejszych preparatów pobudzających na rynku. W jego składzie znajdziesz m.in. beta alaninę, która zmniejsza zakwaszenie mięśni i przyczynia się do wzrostu beztłuszczowej masy ciała oraz kofeinę, która jest naturalną substancją o charakterze pobudzającym. Tak stworzona mieszanka zwiększa pompę mięśniową, pobudza do działania, wspiera rozbudowę tkanki mięśniowej oraz motywuje do wykonywania cięższych i dłuższych treningów. 

Wśród opinii Klientów najczęściej pada stwierdzenie, iż jest to jeden z najbardziej pobudzających preparatów na rynku, a argumentem, przemawiającym za właśnie tą przedtreningówką jest, iż „(…) zachęca do treningu nawet po ciężkim dniu pracy fizycznej (…)”.

Zalecany jest zwłaszcza doświadczonym i zaawansowanym sportowcom, którzy chcą wycisnąć ze swojego treningu i organizmu jeszcze więcej. Występuje w trzech wersjach smakowych – tj. arbuzowym, wiśniowym i wieloowocowym. 

Cena: od 350 zł za 25 porcji preparatu. 

Dark Labs Crack Gold

2. Dark Labs – Crack

Jedna z naszych ulubionych przedtreningówek pobudzających. Wszystko to zasługa obecnej w składzie m.in. cytruliny, która zwiększa wytrzymałość, zmniejsza poziom bólu mięśniowego i bierze udział w tworzeniu tlenku azotu. Oprócz tego w składzie jest beta-alanina oraz cholina, która pełni kluczową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. A to zaledwie namiastka 18-stu, zastosowanych przez producenta, przetestowanych i skutecznych składników.

Docelowo więc Dark Labs – Crack zwiększa koncentrację, dodaje energii do działania, wspomaga silną pompę mięśniową, stymuluje organizm do intensywnego treningu i wspiera go w osiąganiu zamierzonego, sportowego celu. 

Potwierdzeniem skuteczności ma być opinia Klientów, którzy twierdzą, że produkt ma siłę, dzięki której „organizm jest w stanie wystrzelić”. 

Preparat zalecany jest doświadczonym miłośnikom sportu, kulturystom i atletom. Dostępny w trzech wersjach smakowych – pomarańczowym, ciemnych jagód i owoców tropikalnych. 

Cena: 229 zł za 40 porcji preparatu.

Dark Labs Crack

3. Dark Labs Flame

Intensywna przedtreningówka, w składzie której znajdziesz m.in. DMHA – substancję zbliżoną do amin alifatycznych, które wpływają na aktywność neuroprzekaźników – oraz teobrominę, której działanie jest zbliżone do pobudzającej kofeiny. Dzięki niej zyskasz energię do działania, a Twoje ciało ogarnie siła i euforia. Mieszanka ta sprawi, że na sali treningowej będziesz niezwykle efektywny, że osiągniesz swoje zamierzone, sportowe cele – zarówno poprawiając pompę mięśniową, jak i zwiększając udział beztłuszczowej tkanki mięśniowej.

Wśród zalet, wymienianych przez naszych Klientów, najczęściej pojawia się ta, potwierdzająca nagły, zauważalny skok energii, która następnie „szybko schodzi”. Dodatkowo zauważacie podniesienie nastroju, a wśród recenzji pojawiły się zdania, że to najlepsza, dostępna przedtreningówka na sportowym rynku (już wiecie, dlaczego zamyka podium na najlepsze przedtreningówki 2023?).

Występuje w trzech wersjach smakowych – jagodowym, wieloowocowym i arbuzowym.

Możesz ją również kupić w formie próbki – już po jednej dawce przekonasz się o jej mocy!

Cena: 199 zł za 25 porcji preparatu.

Dark Labs Flame

4. Elev8 – Decim8

Tuż za podium plasuje się przedtreningówka powstała z myślą o osobach, które szczególnie mocno cenią stymulanty. W jej składzie znajduje się m.in. jabłczan cytruliny, który poprawia pompę mięśniową; beta alanina, która buforuje kwas mlekowy; DMHA, który jest popularnym środkiem pobudzającym oraz Eria Jarensis, która poprawia nastrój. 

Tak stworzona kompozycja składników sprawia, że przedtreningówka zapewnia „laserowe widzenie”, a także doskonałą koncentrację, solidniejszą pompę mięśniową i zauważalnie lepsze samopoczucie. Klienci i miłośnicy sportu chwalą ją głównie za intensywność, ale jednocześnie nieprzytłaczające działanie. Wśród opinii króluje ta, jakoby Decim8 „zaczynał się powoli, bez nadmiernego pobudzenia i bez efektów ubocznych”.

Występuje w smaku wieloowocowym, gdzie dominującym aromatem jest słodka truskawka.

Cena: 219zł za 372 g preparatu.

Elev8 Supps - Decim 8 Extreme

5. ASC Supplements – El Jefe Limited Edition

Przedtreningówka nastawiona na poprawę nastroju oraz zwiększenie pompy mięśniowej. Wszystko to zasługa idealnego połączenia składników – tj. tauryny, która poprawia wydajność; bezwodnej betainy, która bierze udział w trawieniu i sprzyja także przyswajaniu składników pokarmowych; beta alaniny, która zmniejsza odczuwanie zmęczenia mięśniowego podczas ćwiczeń o wysokiej intensywności. 

W wersji limitowanej znajdziesz także dodatek DMAE Bitartrate i Yohimbine. Ten pierwszy chroni komórki skóry przed działaniem wolnych rodników, a druga – wpływa na poziom adrenaliny, która podwyższa ciśnienie i puls, przy okazji zwiększając efektywność w procesie spalania tkanki tłuszczowej.

Występuje w dwóch smakach – orzeźwiająco-lodowym (snow cone) oraz arbuzowym. 

Cena: 229 zł za 40 porcji preparatu.

ASC Supplements – El Jefe Limited Edition

Ranking przedtreningówek 2023 – produkty wyróżnione

Oprócz powyższych preparatów, które znalazły się w naszym TOP5, na szczególne wyróżnienie zasługują również

  • Dark Earth – Venom – przedtreningówka wzbogacona ekstraktem z geranium. Wyróżnia się silnym składem, który kochają przede wszystkim doświadczeni sportowcy. 
  • Ninja Supps – Ninja Up – przedtreningówka z dodatkiem jabłczanu L-cytruliny i 2500 mg bezwodnej betainy. Występuje w egzotycznym, ananasowym, smaku.
  • E.T. Labs –  Rage AF – przedtreningówka zapewniająca wytrzymałość, spalanie tłuszczu, energię i pompę mięśniową. W Gym Sanctuary znajdziesz ją również w postaci 13g próbki.
  • Unbound – Unload – przedtreningówka zawierająca w składzie Tyrozynę, nooLVL, Alpha GPC, RhodioPrime, Huperzine, Zynamite, enXtra, kofeinę, Yohimbine i Mucuna Pruriens. Tak ekstremalna mieszanka zapewnia pompę mięśniową, energię i niesamowitą wytrzymałość.
  • WXN Labs – GOD Mode – jedna z najefektywniejszych i najskuteczniejszych przedtreningówek, która działa globalnie na organizm – tj. poprawia koncentrację, dodaje energii, wspiera wytrzymałość i pobudza do kolejnych treningów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *