Wyświetlanie jednego wyniku

RAD-140 to substancja o silnych właściwościach anabolicznych. Jest to zarówno środek do samodzielnego zażywania, jak i dodatek do sterydów o charakterze anaboliczno-androgennym (SAA). W dużym uproszczeniu - RAD-140 ma na celu zwiększać siłę i wytrzymałość, przy okazji przyspieszając rozbudowę masy mięśniowej. Dodatkowo idealnie służy do regeneracji organizmu. 

Specjaliści i miłośnicy sportowego trybu życia wskazują, że RAD-140 jest absolutnie najlepszym suplementem zwiększającym wydajność organizmu. Stosują go więc kulturyści i sportowcy, którzy chcą osiągać konkretne wyniki i jeszcze lepsze rezultaty. 

W Gym Sanctuary oferujemy wyłącznie bezpieczne i przetestowane środki. Kupując więc RAD-140 z naszej oferty zyskujesz gwarancję efektywnego suplementu, który: poprawi wyniki osiągane podczas treningu, podtrzyma motywację do ćwiczeń i pomoże Ci zbudować upragnioną sylwetkę. 

 

SARM RAD-140

SARM RAD-140 należy do grupy selektywnych modulatorów receptora androgenowego. Oznacza to, że substancja ta stymuluje receptory hormonów steroidowych, naśladując tym samym działanie i właściwości testosteronu. Co ważne - stosowanie RAD-140 powinno być zgodne z zaleceniami producenta. Nie można więc przekraczać zalecanej dawki, bowiem przedłużone stosowanie środka może spowodować spadki w naturalnym poziomie testosteronu. 

Badania wykazały, że SARM RAD-140 jest bezpieczny dla zdrowia. Ważne jednak jest, aby nie zażywać go więcej niż 20-40mg dziennie.

RAD-140 – efekty to m.in.:

  • Zmniejszone wypadanie włosów, 
  • Utrzymanie prawidłowego poziomu hormonów, tj. estradiolu i prolaktyny, 
  • Wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej (bez efekty katabolicznego), 
  • Wspomaga budowanie mięśni podczas treningu siłowego.

Ponadto substancja ta jest bezpieczna dla trzustki i nie zwiększa poziomu enzymów wątrobowych, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie beztłuszczowej masy mięśniowej.