Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Świat suplementów stworzony jest by nieść pomoc i wsparcie w procesie odchudzania czy budowania tkanki mięśniowej. Wśród licznych, przetestowanych środków i preparatów, na szczególną uwagę zasługuje ostaryna Mk 2866 - dająca organizmowi wiele korzyści i pozytywnych skutków.

Słuchając próśb naszych Klientów oraz śledząc nowinki z branży wprowadziliśmy do naszej oferty ostarynę - modulator, który uwielbiają sportowcy i kulturyści.

Czym jest ostaryna (MK-2866)?

Ostaryna- tj. Enobosarm lub MK-2866 - to selektywny modulator receptora androgenowego, niesteroidowy związek chemiczny, cieszący się dużym zainteresowaniem w świecie suplementów sportowych.

Od wielu lat prowadzone są badania, w celu skonkretyzowania działania  ostaryny. Jej początki datowane są na 1997 rok - od tego czasu modulator przeszedł szereg badań klinicznych, w celu sklasyfikowania i doprecyzowania właściwości. Podczas badań odkryto m.in. właściwości anaboliczne (będące alternatywą dla krytykowanych sterydów anabolicznych), a także skutki uboczne, których ilość i zakres jest znacznie mniejszy, niż ma to miejsce w przypadku zażywanych klasycznych sterydów.

Ostaryna - efekty stosowania ostaryny

Ostaryna daje mięśniom podobne korzyści co sterydy, z tą różnicą, że jest to produkt bezpieczniejszy i nieklasyfikowany do tejże grupy. W ten sposób udało się stworzyć część SARMu, który ma działanie zbliżone do sterydów anabolicznych, jednocześnie tymi sterydami nie będąc.

Zażywając ostarynę zyskujesz m.in. przyrost masy mięśniowej, szybsze budowanie tkanki mięśniowej, wsparcie dla stawów (głównie poprzez zwiększanie estrogenu, który pobudza syntezę kolagenu), a także sprawniejszy metabolizm tłuszczów. W przypadku tego ostatniego dochodzi do zwiększenia androgenów i noradrenaliny, co przyśpiesza metabolizm i usprawnia proces zrzucania tkanki tłuszczowej.

Co ważne - ostaryna nie wpływa negatywnie na narządy płciowe. Ostatecznie więc osiągamy ogólną poprawę kondycji i wzrost masy mięśniowej bez ryzyka przerostu prostaty czy ryzyka wystąpienia nowotworu narządów płciowych.

Opinie o ostarynie

Korzyści zażywania ostaryny są na tyle duże, że od lat zyskuje ona na popularności i uznaniu wśród osób aktywnych fizycznie. Dodatkowo jest ona nieustannie badania - m.in. pod kątem leczenia wszelkich chorób wyniszczających mięśnie.

Jakie jest poprawne dawkowanie ostaryny?

Aby zachować maksymalne bezpieczeństwo, należy przestrzegać zaleceń, zawartych na etykiecie. Szacunkowe, najczęstsze dawkowanie ostaryny w celach sportowych wynosi 15-30 mg dziennie dla mężczyzn i około 10 mg dla kobiet. Warto przed pierwszą dawką (głównie aby uniknąć efektów niepożądanych) zapoznać się z wszelkimi informacjami, umieszczonymi przez producenta.

Chcesz wznieść swój trening na wyższy poziom? Twoim celem jest większa pompa mięśniowa? Postaw na ostarynę, dostępną w ofercie Gym Sanctuary.