Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

MK-677 to suplement, który powstał głównie w celu leczenia atrofii mięśni, otyłości i postępującej osteoporozy. O ile pierwotnie miał on służyć jako wsparcie dla osób starszych, o tyle obecnie wykorzystuje się go chętnie na sali treningowej – tj. wśród sportowców i miłośników wszelkiej aktywności fizycznej. 

Jego popularność to efekt właściwości, dzięki którym możliwe jest zwiększenie produkcji hormonu wzrostu. Dodatkowo Ibutamoren sprzyja szybkiej regeneracji i namnażaniu nowych komórek. 

MK-677 bardzo często uważany jest za tańszą i łatwiejszą w stosowaniu alternatywę dla iniekcyjnego i bardziej inwazyjnego hormonu wzrostu. Dlatego też cieszy się niemałą popularnością wśród np. kulturystów. 

W Gym Sanctuary wiemy jakie są efekty MK-677, dlatego też wzbogaciliśmy naszą ofertę o tą grupę suplementów. Jeśli chcesz zadbać o swoje wyniki sportowe, potęgując tkankę mięśniową i zmniejszając tkanką tłuszczową – Ibutamoren pomoże Ci osiągnąć te cele.  

Ibutamoren – Dawkowanie

Dawkowanie Ibutamorenu powinno być zgodne z zaleceniami producenta. Warto również brać pod uwagę cele sportowe, możliwości organizmu i swoje doświadczenie w suplementacji. Przyjęło się, że początkowa, bezpieczna dawka wynosi do 10mg. Z czasem zwiększyć ją można do 25mg/ dziennie. Większe dawki należy skontrolować z np. trenerem, który może zlecić dawkowanie seryjne (np. w 3 porcjach). 

Co ważne – po podaniu substancja osiąga maksymalne stężenie po około 4 godzinach, dlatego też zaleca się jej spożywanie z odpowiednim wyprzedzeniem (np. przed planowanym treningiem). 

MK-677 – Efekty

Ibutamoren często (mylnie) zalecany jest do SARMów. W rzeczywistości jednak nie można go zaliczyć to tej grupy substancji, głównie ze względu na obecny receptor greliny, który jest hormonem peptydowym, produkowanym przez organizm w trakcie głodu. Ponadto - gralina stymuluje przysadkę do uwalniania hormonu wzrostu. 

MK-677 przekracza barierę krew-mózg, pobudzając receptory znajdujące się w podwzgórzu. Dzięki temu prowadzi do zwiększenia wyrzutów hormonu wzrostu (w sposób pulsacyjny), wykazując się działaniem anabolicznym. Oznacza to, że doskonale i efektywnie wspiera budowanie tkanki mięśniowej, co oczywiście zadowoli wszystkich miłośników aktywnego trybu życia. Co ciekawe – w USA, MK-677 dopuszczono jako lek, który m.in. pobudza apetyt.

Ibutamoren – efekty to m.in.:

  • Utrata tkanki tłuszczowej, 
  • Budowanie beztłuszczowej tkanki mięśniowej, 
  • Poprawa jakości snu,
  • Poprawa cery (głównie pod kątem napięcia i ujędrnienia), 
  • Zwiększenie apetytu,
  • Szybsza regeneracja po wysiłku (głównie ścięgien),

Co ważne – środek ten nie wpływa na hormony. 

W Gym Sanctuary oferujemy wyłącznie bezpieczne, przetestowane i efektywne środki wspomagające budowanie tkanki mięśniowej. Zachęcamy zatem do zapoznania się z wszystkimi, dostępnymi produktami, a w przypadku pytań – do kontaktu z naszym sklepem.