Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

LGD-4033 (LGD, Ligandrol) to jeden z najsilniejszych produktów z grupy SARM (tj. selektywnych modulatorów receptorów androgennych). Specjaliści i miłośnicy sportu często porównują go do turinabolu, podkreślając przy tym jego siłę i szerokie działanie. Ligandrol jest zdecydowanie bezpieczniejszą alternatywą, zapewniającą duży przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej i ogólnie pojmowanej siły. Oprócz tego - wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, zapewniając jeszcze lepszą wytrzymałość organizmu. 

Liczne badania pokazały, że Ligandrol pomaga budować beztłuszczową masę mięśniową, z jednoczesnym redukowaniem podskórnej tkanki tłuszczowej. Najczęściej stosuje się go w treningach siłowych – m.in. jako bezpieczniejszy zastępca dla sterydów anaboliczno-androgennych. Warto podkreślić, że w porównaniu z wspomnianymi sterydami, ligandrol nie posiada skutków ubocznych, a jego zażywanie (zgodnie z rekomendacjami producenta) nie wpływa negatywnie na stan zdrowia i gospodarkę hormonalną. 

W Gym Sanctuary oferujemy wyłącznie sprawdzone, przetestowane i skuteczne suplementy. Dlatego też dostępny LGD-4033 jest całkowicie bezpieczną propozycją, z której chętnie korzystają nasi klienci.

 

LGD-4033 – Dawkowanie

Aby zachować pełnię bezpieczeństwa, należy przestrzegać zaleceń producenta. Ważne jest więc, aby nie przekraczać dziennej, rekomendowanej dawki. Tak oto sportowcy, których waga nie przekracza 80kg powinny spożywać do 10 mg produktu w cyklu od 6 do 12 tygodni. Sportowcy powyżej tej wagi mogą zwiększyć dawkowanie do 15 mg (w podobnym cyklu). 

Co ważne – dawkowanie LGD-4033 należy dobierać w sposób indywidualny, uwzględniając przy tym wagę, cel i rodzaj treningu. 

 

Ligandrol – Efekty

Ligandrol należy do grupy selektywnych modulatorów receptora androgenowego (tzw. SARM). Oznacza to, że wykazują się androgennym wpływem na organizm – m.in. wykazując się zdolnością do leczenia atrofii mięśni. Z własnego doświadczenia wiemy, że pierwsze efekty można zauważyć już w drugim tygodniu stosowania. Potwierdzają to badania, które wskazują, że w trakcie spożywania ligandrolu możliwe jest uzyskanie nawet 5kg beztłuszczowej masy mięśniowej (pod warunkiem trzymania diety i aktywnego trybu życia, który przeplata się odpoczynkiem). 

Ligandrol dodatkowo nie doprowadza do wzrostu hormonów – tj. estrogenu i kortyzolu. Ponadto nie ulega przemianom DHT, dzięki czemu zmniejszono ryzyko efektów ubocznych niemalże do zera. Brak aktywności androgennej z pewnością ucieszy Panie, które pragną zbudować tkankę mięśniową, jednocześnie nie ingerując w gospodarkę hormonalną.

Oczekiwane efekty Ligandrolu to między innymi:

  • Budowanie masy mięśniowej, 
  • Poprawa libido,
  • Szybsza regeneracja organizmu, 
  • Poprawa ogólnie rozumianych wyników siłowych, 
  • Zwiększenie gęstości mineralnej kości,
  • Szybsze gojenie mikro-urazów.