Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Cardaryna uważana jest za jeden z najskuteczniejszych i najlepiej działających spalaczy tłuszczu na rynku. Wielokrotnie spotkaliśmy się z opinią, że jest to najlepszy SARM (selektywny modulator receptorów androgennych) na poprawę wydolności organizmu. Jego zadaniem jest aktywować receptory, które określa się skrótem PPAR. 

PPAR to skrót, który rozszyfrować można jako „receptory, które aktywują proliferację nadtlenków”, dzięki którym cardaryna jest w stanie aktywować geny odpowiedzialne za produkowanie energii, „podkręcanie” metabolizmu i spalanie lipidów (a także wykorzystywanie tłuszczu). Co ważne – substancja ta nie wpływa na hormony (zwłaszcza na ważne hormony tarczycy), tak jak inne, popularne spalacze. 

W Gym Sanctuary oferujemy wyłącznie efektywne i bezpieczne środki, które mają na celu wspierać codzienną aktywność. Jeśli więc interesuje Cię Cardaryna - GW501516, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. 

Cardaryna – Efekty

Cardaryna najczęściej stosowana jest przez kulturystów i miłośników sportów wytrzymałościowych. Dzieje się tak głównie dlatego, że suplement ten zwiększa wydatek energetyczny, przy okazji poprawiając wydolność organizmu w trakcie treningu. Pozytywny wpływ na osiągane wyniki to główna motywacja dla kolarzy, biegaczy i bokserów, którzy szczególnie chętnie sięgają po cardarynę. 

Cardaryna - GW501516 niesie za sobą szereg zalet. Wśród tych najważniejszych jest m.in.:

 • Poprawa ogólnej wytrzymałości, 
 • Efektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej, 
 • Poprawianie wrażliwości insulinowej, 
 • Pozytywny wpływ na zwiększanie masy mięśniowej (w tym beztłuszczowej masy mięśniowej), 
 • Zwiększenie efektywność podczas wykonywania treningu siłowego, 
 • Brak wpływu na profil hormonalny,

… dodatkowo - jest  on całkowicie bezpieczny i można go łączyć z innymi środkami. 

 GW-501516 – Dawkowanie

Maksymalne efekty cardaryny osiągniesz wyłącznie dzięki przestrzeganiu norm producenta. Ważne jest więc, aby nie przekraczać dziennej, zalecanej dawki, która mieści się w skali 2.5 – 10 mg (dawka początkowa). W celu poprawy wydolności aerobowej można zwiększyć dawkę do nawet 20 mg. 

Dawkowanie gw-501516 powinno być zgodne z zaleceniami lekarza, trenera i/lub dietetyka, zwłaszcza jeśli zmagasz się z chorobami przewlekłymi. Ważne jest więc, aby brać pod uwagę stan organizmu, doświadczenie w zażywaniu suplementów oraz rodzaj wykonywanego wysiłku. Zaawansowani użytkownicy mogą spożywać dawkę 20mg w dwóch partiach – np. przed treningiem porannym i przed treningiem popołudniowym). Zwiększenie dawki nasila efekty i wydatki energetyczne, a co za tym idzie – pozwala spalić jeszcze więcej tkanki tłuszczowej. 

Co ważne – należy zachować ostrożność w łączeniu cerdaryny z lekami wpływającymi na glikemię (głównie ze względu na ewentualne ryzyko występowania hipoglikemii). GW-501516 świetnie sprawdzi się jako środek dla kobiet.

W Gym Sanctuary oferujemy wyłącznie przetestowane, efektywne i bezpieczne środki wspierające aktywny tryb życia i budowanie tkanki mięśniowej. Bez wątpienia cardaryna - GW501516 jest środkiem spełniającym te wymogi, dlatego też cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Przekonaj się sam i wnieś swój trening na wyższy poziom! 

Dotychczasowe badania wykazały, że naturalną koleją rzeczy jest stopniowe zanikanie poziomu testosteronu we krwi. Spadki wynieść mogą nawet powyżej 1% rocznie. Dane te są niepokojące zwłaszcza w przypadku miłośników sportu, którzy regularnie ćwiczą i podejmują kroki do zbudowania imponującej masy mięśniowej. Okazuje się bowiem, że testosteron ma kluczowe znaczenie w osiąganiu zamierzonych celów sportowych. Hormon ten wykazuje działanie anaboliczne, przez co wpływa na przyrost tkanki mięśniowej, bez jednoczesnego zwiększania komórek mięśniowych. Dlatego też sportowcy tak chętnie sięgają po wspomagacze naturalnego pochodzenia, które mają za zadanie uzupełnić powstające braki.

Boostery testosteronu, jaka sama nazwa wskazuje, używa się w celu podniesienia poziomu testosteronu w organizmie sportowca. To właśnie dzięki tej grupie produktów zwiększysz szansę na efektywny trening i imponujące wyniki. W trosce o te elementy w GymSanctuary oferujemy wyłącznie sprawdzone boostery testosteronu - zapoznaj się z naszymi produktami i wnieść swój trening na nowy, wyższy poziom.

Czym są boostery testosteronu?

Suplementy, mające za zadanie podnosić poziom testosteronu we krwi, są popularne od lat. Ich właściwości anaboliczne wykorzystywano w różnych zakątkach świata - m.in. w celu podnoszenia libido, poprawiania procesów poznawczych i gdy budowano beztłuszczową masę mięśniową. W wielu kręgach kulturowych poszukiwano jego naturalnych zamienników. I tak oto w kulturze chińskiej spożywano żeń-szeń koreański, a Inkowie stosowali roślinę macę. Niedługo potem pojawił się tribulus terrestris, który również miał pozytywnie wpływać na poziom męskiego hormonu.

Z czasem na rynku pojawiły się efektywniejsze suplementy, które dają imponujące rezultaty i rzeczywiście regulują niski poziom testosteronu. W tej roli występują oczywiście boostery testosteronu - doskonały produkt, który jest niezwykle ważnym elementem suplementacji sportowej. Stosuje się je głównie w przypadku zaawansowanych i doświadczonych atletów, ale także początkujących miłośników sportu, którym zależy na szybkim i imponującym efekcie.

Preparaty tego typu mają starannie wyselekcjonowany skład i korzystnie wpływają na stymulację do produkcji testosteronu - hormonu anabolicznego, który ma wpływ na przyrost beztłuszczowej tkanki mięśniowej.

Przygotowane przez nas boostery testosteronu są w pełni bezpieczne, nie zawierają toksycznych składników i nie mogą być klasyfikowane jako doping. W ten sposób udało nam się zaprezentować suplement diety, który w bezpieczny sposób pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej, z jednoczesnym pobudzeniem produkcji testosteronu.

Najlepsze boostery testosteronu

Boostery testosteronu mają złożony skład, który uzależniony jest od m.in. producenta. Długotrwałe badania pozwoliły jednak wytypować składniki, który uznaje się za szczególne cenne i efektywne. W tej grupie wyróżnia się:

 • kwas d- asparaginowy - oznaczone skrótem DAA. Składnik ten jest naturalnie syntetyzowany w organizmie, a jego wyższe stężenie pozwala także podnieść poziom testosteronu,
 • saw palmetto - roślina nazywana afrodyzjakiem, wpływająca m.in. na pracę prostaty,
 • witaminy z grupy B - głównie witamina B6 - która pozytywnie wpływa na regenerację mięśni,
 • cynk- rekomenduje się zwłaszcza Panom z niskim libido,
 • kozieradkę - posiada saponiny sterydowe, które mogą m.in. podnieść poziom testosteronu.

Na rynku dostępne są także boostery bazujące wyłącznie na naturalnym składzie. Znajdziemy w nich m.in: buzdyganek naziemny (Tribulus terrestris), czy też żeń-szeń, który jest szeroko dostępny i popularny w medycynie naturalnej.

W wyborze odpowiedniego preparatu warto wziąć pod uwagę m.in. masę ciała, cel, poziom zaawansowania (nieco inne dawki przypisuje się w przypadku profesjonalnych sportowców) itd. W przypadku wątpliwości rekomenduje zasięgnąć porad od specjalistów, którzy na podstawie wywiadu doradzą, jak podnieś naturalny poziom testosteronu i który z boostery testosteronu warto wdrożyć do swojej suplementacji.

Moc boosterów testosteronu

Poziom testosteronu różni się u mężczyzn. Te odmienne poziomy to wynik genetyki, stylu życia, predyspozycji itd. Warto zdać sobie sprawę z tych różnic, ponieważ poziom hormonu może mieć wpływ na szereg czynników w naszym życiu – np. aktywność seksualną, charakter czy poziom energii i siłę. Powszechnie mówi się, że "prawdziwy samiec alfa" może pochwalić się wysokim poziomem hormonu. Objawia się to nie tylko pewnością siebie i niskim głosem, ale także chęcią rywalizacji, witalnością i rozbudowaną sylwetką (którą z kolei wyróżnia łatwy przyrost masy mięśniowej). Badania udowodniły, że to właśnie testosteron jest jednym z najefektywniejszych sposobów na budowanie masy mięśniowej, z jednoczesnym spalaniem tkanki tłuszczowej. Wszystko to zsumuje się na coraz o lepsze wyniki sportowe, sprawność seksualną i dobre samopoczucie. Co więcej - wzmacniając produkcję testosteronu wpływasz na zagęszczenie struktury kośćca, dzięki czemu nabierasz więcej siły i pozytywnie wpływasz na wzrost objętości mięśni.

Mężczyźni, którzy charakteryzuje niższy poziom testosteronu mają nieco mniej siły, niechętnie podejmują się nowych aktywności, mają niskie libido i bywają nad wyraz nerwowi. To w tych elementach pomóc może booster testosteronu, który wraz z innymi witaminami (np. witamina D) może dać spektakularne efekty w obrębie budowania masy mięśniowej. Zwiększenie poziomu testosteronu przy pomocy boosterów testosteronu jest całkowicie bezpieczne, a dodatkowo jego zażywanie zmniejsza ryzyko kontuzji (co również ma korzystny wpływ na podejmowanie nowych aktywności fizycznych).

Wybierz boostery testosteronu od GymSanctuary, zadbaj o swoją tkankę mięśniową, osiągaj nowe możliwości seksualne i obserwuj jak zmienia się Twoje ciało. W przypadku pytań - zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. Chętnie doradzimy i wybierzemy wspólnie najlepsze boostery testosteronu.