Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Cardaryna uważana jest za jeden z najskuteczniejszych i najlepiej działających spalaczy tłuszczu na rynku. Wielokrotnie spotkaliśmy się z opinią, że jest to najlepszy SARM (selektywny modulator receptorów androgennych) na poprawę wydolności organizmu. Jego zadaniem jest aktywować receptory, które określa się skrótem PPAR. 

PPAR to skrót, który rozszyfrować można jako „receptory, które aktywują proliferację nadtlenków”, dzięki którym cardaryna jest w stanie aktywować geny odpowiedzialne za produkowanie energii, „podkręcanie” metabolizmu i spalanie lipidów (a także wykorzystywanie tłuszczu). Co ważne – substancja ta nie wpływa na hormony (zwłaszcza na ważne hormony tarczycy), tak jak inne, popularne spalacze. 

W Gym Sanctuary oferujemy wyłącznie efektywne i bezpieczne środki, które mają na celu wspierać codzienną aktywność. Jeśli więc interesuje Cię Cardaryna - GW501516, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. 

Cardaryna – Efekty

Cardaryna najczęściej stosowana jest przez kulturystów i miłośników sportów wytrzymałościowych. Dzieje się tak głównie dlatego, że suplement ten zwiększa wydatek energetyczny, przy okazji poprawiając wydolność organizmu w trakcie treningu. Pozytywny wpływ na osiągane wyniki to główna motywacja dla kolarzy, biegaczy i bokserów, którzy szczególnie chętnie sięgają po cardarynę. 

Cardaryna - GW501516 niesie za sobą szereg zalet. Wśród tych najważniejszych jest m.in.:

  • Poprawa ogólnej wytrzymałości, 
  • Efektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej, 
  • Poprawianie wrażliwości insulinowej, 
  • Pozytywny wpływ na zwiększanie masy mięśniowej (w tym beztłuszczowej masy mięśniowej), 
  • Zwiększenie efektywność podczas wykonywania treningu siłowego, 
  • Brak wpływu na profil hormonalny,

… dodatkowo - jest  on całkowicie bezpieczny i można go łączyć z innymi środkami. 

 GW-501516 – Dawkowanie

Maksymalne efekty cardaryny osiągniesz wyłącznie dzięki przestrzeganiu norm producenta. Ważne jest więc, aby nie przekraczać dziennej, zalecanej dawki, która mieści się w skali 2.5 – 10 mg (dawka początkowa). W celu poprawy wydolności aerobowej można zwiększyć dawkę do nawet 20 mg. 

Dawkowanie gw-501516 powinno być zgodne z zaleceniami lekarza, trenera i/lub dietetyka, zwłaszcza jeśli zmagasz się z chorobami przewlekłymi. Ważne jest więc, aby brać pod uwagę stan organizmu, doświadczenie w zażywaniu suplementów oraz rodzaj wykonywanego wysiłku. Zaawansowani użytkownicy mogą spożywać dawkę 20mg w dwóch partiach – np. przed treningiem porannym i przed treningiem popołudniowym). Zwiększenie dawki nasila efekty i wydatki energetyczne, a co za tym idzie – pozwala spalić jeszcze więcej tkanki tłuszczowej. 

Co ważne – należy zachować ostrożność w łączeniu cerdaryny z lekami wpływającymi na glikemię (głównie ze względu na ewentualne ryzyko występowania hipoglikemii). GW-501516 świetnie sprawdzi się jako środek dla kobiet.

W Gym Sanctuary oferujemy wyłącznie przetestowane, efektywne i bezpieczne środki wspierające aktywny tryb życia i budowanie tkanki mięśniowej. Bez wątpienia cardaryna - GW501516 jest środkiem spełniającym te wymogi, dlatego też cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Przekonaj się sam i wnieś swój trening na wyższy poziom!